151

Odp: suplementy diety

Ja stosuję. Stale magnez + potas, w okresie od września do kwietnia tran z wit. D. Na oczy stosuję suplement  z borówką i luteiną oraz krople do oczu (całe dnie spędzam przed ekranem komputera/tabletu). A np. na trawienie też w domowej apteczce mam suplementy. Na włosy i paznokcie skrzyp z pokrzyw. Ale przy włosach i paznokciach stosuję też odpowiednią pielęgnację, bo suplement to nie wszystko. Na zmęczenie zwykle magnez mi starcza.

152

Odp: suplementy diety

Ja zaczęłam łykać kapsułki z wyciągiem z miłorzębu, bo coś pamięć, kojarzenie, myślenie mi siada sad Może to stres, może zanieczyszczenie, bo dużo przebywam w pyle. Może jedno i drugie i jeszcze coś trzecie. Farmaceutka poleciła, gdy zapytałam ją o taki środek.

153

Odp: suplementy diety

Nie przepadam za suplementami. Łykałam kiedyś tylko magnez i czasem piłam wapń, ale w końcu zastąpiłam to po prostu piciem wody, która ma wysoką zawartość składników odzywyczych.

154

Odp: suplementy diety

Teraz, zimą, kiedy pogoda powoduje u mnie zmęczenie, kupiłam sobie suplement  z witaminami B i ekstraktem z lagerstremii wspaniałej. Fakt, rano nic nie zastąpi dobrej kawy, ale popołudniami nie czuję się tak znurzona przez co lepiej mi się pracuje. Do tego witamina D z tranem - to mój zestaw na zimę:)

155

Odp: suplementy diety

U mnie w pokoju już nawet kwiatek żółknie z braku słońca. Chyba pora jego postawić na parapet, a mnie zacząć suplementować witaminką D, zwłaszcza, ze już rok temu miałam objawy jej niedoborów, a ona tak sobie leży i czeka...

156

Odp: suplementy diety

Dlatego ja biorę wit. D + K żeby nie zwiędnąć:)

157

Odp: suplementy diety

przeczytaj sobie super artykul http://bit.ly/2GN5s35

158

Odp: suplementy diety

Dla mnie jest to temat dla speca w tej sprawie. Warto udać się do takiego po opinię.

159

Odp: suplementy diety

> Gabika napisał/a:

> Dlatego ja biorę wit. D + K żeby nie zwiędnąć:)
big_smile Ejjj... ja zaczęłam wiotczeć, więc chyba pora na coś a la Capivit Hydro Control, albo inne cudo nawilżające od wewnątrz. Naprawdę skóra nagle zaczęła mi się robić oklapła taka... smutne to sad

160

Odp: suplementy diety

wiele osób źle się wypowiada na temat wszelkich suplementów czy probotyków które mogą uzupełniać naszą dietę. Ja uważam, że trzeba je stosować ponieważ jak np. ja miałam problemy z wypróżnianiem się i tylko skutecznie była mi w stanie pomóc Intesta. Wpływa ona korzystnie na zachowanie integralności błony śluzowej jelita.

161

Odp: suplementy diety

Na włosy i paznokcie najlepiej u mnie działało sok z warzyw recznie wyciskany - taki z kartonu też - 2x dziennie szklanka, rutinoskorbin 2tabl  w okresie grypowym i woda muszynianka z naturalnym magnezem - już jest naturalnie. Nie przeszło naturalnie  tylko przy zapaleniu ścięgień - naturalny kolagen z ziół 3x dziennie plus suplementy na recepte, a magnes na przemianę materii

162

Odp: suplementy diety

mają sens jakieś witaminy na wzrok? Byłam u lekarza i kazał mi brać lutezan bo mówi że mam bardzo podraznione oczy i to prosta droga w przysżłosci do zaćmy, najlepij by było jakbym rzuciła pracę bo niestety kilka godzin dziennie siedzę przed ekranem przy sztucznym świetle

163

Odp: suplementy diety

Dużo ich na rynku teraz. Są nawet na potencje smile

164

Odp: suplementy diety

Czy są suplementy na podstawie imbiru ?

165

Odp: suplementy diety

Ja piję wyciskane soki z warzyw i owoców oraz 2x dziennie wit.D 2000j. plus naturalna witamina C 2 łyżeczki dziennie sproszkowanej aceroli - pobudzają produkcję kolagenu - paznokcie jak nigdy trzymają fason i mają nawet 7mm długości bez rozdwajania i łamania. najgorzej ze snem bo ponoć stabilizuje  wytwarzanie kolagenu i innych hormonów, właściwie wszystko - sen powinien być regularny i 8-godzinny . Tu jest gorzej bo przy 4 dzieci  to nie wiem kiedy nadeszła północ. Wypróbuję miękką kołdrę puchową, żeby mnie opatuliła do snu, ciepła jest to zagrzeje - jak kokonik.
> angelcity89 napisał/a:

> łykacie jakieś tabletki np. na ładne włosy i paznokcie czy poprawę pamięci i koncentracji?

ja brałam kiedyś skrzyp na poprawę włosów, ale poprawy nie zauważyłam tongue
dlatego przerzuciłam się na tabletki z kwasem Omega 6 smile

166

Odp: suplementy diety

U mnie żadne suplementy diety nic nie dały, ani na paznokcie czy też na włosy. Jedną rzecz jaką zmieniłam to były moje nawyki żywieniowe i dieta. Trzeba się zdrowo odżywiać i prowadzić zdrowy tryb życia, żeby zauważyć efekty. Mi bardzo w tym pomaga Diet4u ze swoimi posiłkami, niestety przez nadmiar obowiązków nie jestem w stanie wszystkiego dopilnować, najbardziej zaniedbałam swój organizm, przez szybkie i śmieciowe jedzenie. Teraz widzę znaczną poprawę, dostaję codziennie posiłki, które są różnorodne, smaczne i świeże.

167

Odp: suplementy diety

Kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę i odpowiedzieć na pytanie jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi.

168

Odp: suplementy diety

Odradzam, są naszpikowane chemią, a to nie jest dobre dla organizmu... Lepiej urozmaicić dietę, będzie taniej i smacznie smile

169

Odp: suplementy diety

> ramona77 napisał/a:

> Odradzam, są naszpikowane chemią, a to nie jest dobre dla organizmu... Lepiej urozmaicić dietę, będzie taniej i smacznie smile

Niby masz rację ale nie zawsze się da-jeśli po nie sięgamy powinniśmy znać skład i działanie nie tylko to dobre - dlatego kupując powinniśmy mieć chwilę na zastanowienie i poczytanie o konkretnym produkcie - ja skorzystałam jakiś czas temu z tej możliwości .

170

Odp: suplementy diety

Suplementy przecież nie leczą, to wyrzucanie kasy  błoto...

171

Odp: suplementy diety

No ale chyba nie wszystkie są takie straszne. Tu dziewczyny wyżej piszą o suplementach pomagających zredukować wagę. O ile nie obiecują cudów, a zamiast działać na wszystko działają w ściśle określonym obszarze, mogą mieć odpowiednio prosty skład. Na przykład jakieś wyciągi czy suszone zioła w kapsułkach, saszetkach, do rozrabiania z wodą.