26

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Ja ostatnio szukałam wieczorowych sukienek i trafiłam na  Chyba zamówię tam jedną lub dwie sukienki na wesele kuzyna i na imprezę firmową. Lubię ładnie wyglądać a moje sukienki nie nadają się na większe wyjścia.

27

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Fajne i dobre gatunkowo sukienki i inne ciuszki można znaleźć tutaj

28

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Do takiej odzieży ekskluzywnej warto mieć coś galanteryjnego też z dobrym wdziękiem. Tutaj mam na myśli  , torebki włoskie czy inne ciekawe propozycje, których na rynku jest mnóstwo. Każda coś dla Siebie znajdzie wyjątkowego.

29

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Ekskluzywne ciuchy to te, które są ponadczasowe, dlatego ja , bo wiem, że wybierając tam ciuchy zawsze będę wyglądać dobrze i z klasą.

30

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Dla mnie ważniejsza od marki jest wygoda. Dlatego w pierwszej  kolejności patrzę na to, czy dany ciuch będzie się fajnie nosiło. Wszelkie porady, dotyczące dopasowania ubrań do figury o pełniejszych kształtach, mogę znaleźć choćby na , dzięki czemu nie tylko wiem na co zwracać uwagę, co gdzie powinnam ich szukać.

31

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Ja raczej na co dzień nie zakładam ekskluzywnych i eleganckich ubrań. Tak jak przedmówczyni, stawiam na wygodę. Muszę się przede wszystkim dobrze i swobodnie czuć. Wiele ubrań pod względem wizualnym podoba mi się tutaj . Ceny są niskie a wybór spory. Z tego co wiem, ubrania sprowadzane są z Turcji.

32

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Również tutaj warto szukać -
Ogólnie ten wybór w sieci jest znacznie większy, nie brakuje dobrych okazji, a sztuką jest samo ich wykorzystanie.

33

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Okazji nie brakuje ale trzeba uważać zeby nie trafić na ubrania, które po jednym noszeniu nadają się do śmietnika. Ja raczej kupuje wszystko w sprawdzonych miejscach takach jak  bo te ubrania są wykonana ze znacznie lepszych materiałów

34

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

A nosicie takie ekskluzywne ubrania do pracy? Chodzicie w sukienkach? Bo ja bardzo lubię elegancko wyglądać. Planuję zamówić teraz taką sukienkę do kolekcji . Myślę, że do pracy będzie się nadawała.

35

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Ja nie wiem, czy są ekskluzywne, to tańsze ciuchy, ale polecam

Ostatnio edytowany przez Styliskta20 (2017-05-30 12:12:48)

36

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

To prawda, że dla kobiety ciężko znależć coś naprawdę dobrej jakości w dobrej cenie. Trzeba się nieźle naszukać. Za to dla mężczyzn kupi się wszystko w jednym sklepie:  ] . Może się tam ubrać od stóp do głów. A kobieta jak chce się porządnie ubrać, to raczej nie dostanie wszystkiego w jednym miejscu.

37

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Osobiście uwielbiam sklep multibrandowy Via Della Spiga. Z markami premium, same najznakomitsze nazwiska projektantów mody

38

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Bardzo fajne rzeczy można znaleźć w  hurtowni odzieżowej wiem jak się wszystkim kojarzą hurtownie odzieżowe ale naprawdę to zupełnie inny poziom. Przede wszystkim ciuchy od nich maja bardzo wysoka jakość i są tańsze niż w sklepach. No i można znaleźć tam coś więcej niż to co oferują sieciówki. Ostatnio kupiłam sobie u nich bardzo fajna kurtkę i jestem bardzo zadowolona. Polecam jeśli szukacie czegoś oryginalnego i w dobrej cenie.

39

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Mnie się bardzo podobająSą takie subtelne i stylowe. Wydaje mi się, że najlepiej zamówić przez Internet.

40

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Hm, wszystko zależy od tego co lubisz. Ostatnio zamówiłam przepiękną sukienkę na  i jestem z niej bardzo zadowolona. To w sumie moje drugie zamówienie w tym sklepie i wszystko jest ok

41

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Uwielbiam ubrania które projektuje polska projektantka Anna Krzyżanowska ,  to są wyjątkowe stylizacje, czasem szyte indywidualnie na zamówienie, pod konkretną osobę.

42

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Jak słyszę ekskluzywne ciuchy to nasuwają mi się takie marki jak Kenzo, Repetto czy Cavalli, nie powiem zdarza mi się kupić. Człowiek czuje że to inny porządniejszy materiał i w ogóle. Ja jak zamawiam to na ] tam jest spory wybór takich projektantów a są też dobre promocje

43

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

ale pewnie ceny są bardzo wysokie? czy się myle?

44

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

A co sądzicie o Martensach? Czy są one Waszym zdaniem warte uwagi?

Ostatnio edytowany przez butmichal (2017-10-07 14:31:09)

45

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Słyszałam,że są bardzo dobrej jakości. Chociaż jesli chodzi o mnie to mi sie nie podobają z wyglądu wink I raczej bym sobie takich butów sama nie kupiła. Nie mój styl wink
Wolę klasyczne, wygodne ubrania w stylu casual.

Jeśli chcecie kupić sobie jakiś markowy ciuszek to polecam sklepy autoryzowane. Niesety ale na aukcjach czy na innych tego typu portalach jest wiele podróbek i można się nieźle naciąć. Lepiej zapłacić troszkę więcej ale mieć pewność,że to co kupiliśmy jest rzeczywiscie tej firmy.

Ostatnio edytowany przez Taluska (2017-10-03 10:20:48)

46

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Ja dużo kupuję ubrań ekskluzywnych, bardzo mi się podobają no i jakość jedwabnych sukienek i wykończenie jest tak dobre że z chęcią noszę. Limitowane kolekcje od ich projektantów są przepiękne.

47

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

na zalando smile

48

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

dokładnie i to jeszcze czasem w fajnej cenie tongue

49

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Monnari - super ciuszki, a teraz jest tam wyprzedaż:)

50

Odp: Ekskluzywne ciuchy - gdzie?

Też lubię, ale też lubię też ubrania od projektantki Agaty Wojtkiewicz wink