76

Odp: odchudzanie z dietetykiem

ewidentnie przydałoby się wsparcie specjalisty... samemu można sobie jedynie zrobić krzywdę sugerując sie dieta wymyslanymi i opisywanymi w kobiecych magazynach... nie kazda dieta jest dobra dla kazdego! pewnie jka wiekszosc z pan, sama przejechalam sie najbardziej na diecie 1000kacl po tygodniu skonczylo sie silnymi bólami problemami z wyproznieniem. pomogl dopierolek, ale od tamtej pory odrzucam wszystkie nowości w dziedzinie diety

77

Ja uwazam ze dietetyk to strata pieniedzy jesli nie masz bardzo duzej nadwagi.. poczytaj o blonniku  pij duzo wody cwicz i jedz regularnie co 3 godziny bez podjadania

78

Ja myślę, że najlepiej  na początku być pod okiem dietetyka i jeśli waga do zrzucenia jest duża. Jeśli chcemy zmienić tylko nawyki to nie potrzebna jest pomoc dietetyka, ja nie korzystałam.
Ważniejsze jest korzystanie z produktów mało przetworzonych, z żywności ekologicznej. Ja kupuję produkty w Zielonym Spichlerzu , są tanie, dobrej jakości i korzystnie m i to wszystko wychodzi smile

79

Moim zdaniem warto korzystać z profesjonalnej pomocy specjalistów w procesie odchudzania. Poza samą dietą ważny jest też odpowiedni program treningowy. Zerknijcie sobie na ofertę firmy  Każdy program dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta, efekty kontrolowane są na bieżąco dzięki czemu w każdej chwili można taki plan zmodyfikować. Bardzo motywują mnie metamorfozy, które można obejrzeć na stronie smile

80

Są 3 podstawowe rzeczy do odchudzania:
1. Dieta
2. Sen
3. Sport