1

Temat: Prezenty

Cześć,

szukam pomysłów na prezenty świąteczne smile oczywiście w rozsądnych cenach. Może podrzucicie pomysły na prezenty dla rodziny ? smile

Znalazłam fajne miejsce kupię tutaj kilka rzeczy smile

Ostatnio edytowany przez eirem (2017-10-20 10:28:54)

2

Odp: Prezenty

Ja kupuję zawsze  coś ze słodyczy i kosmetyków -  właśnie kupiłam kilka opakowań Rafaello, bo były w promocji po 8,39 (zwykle są po 11-13 zł, więc warto kupować teraz, a nie jak wszystko będzie w normalnych cenach. Kosmetyki też kupię taniej , bo w Rossmannie zawsze są jakieś promocje.

3

Odp: Prezenty

Ja myślę, że dobrze by było popytać o to znajomych. To się naprawdę bardzo często dobrze sprawdza smile

4

Odp: Prezenty

Kosmetyki zazwyczaj się sprawdzają, słodycze też, ale ja wolę dawać bardziej dopasowane prezenty. Ja zawsze świąteczne zakupy zaczynam już w październiku. Tym samym nie wydaję masy kasy w okresie świątecznym, tylko rozkładam wydatki i jakoś tak mniej "boli" wyciąg z konta. smile

5

Odp: Prezenty

Chciałbym się do Was zwrócić z pewną sprawą.Poszukuję właśnie właściwego oraz przetestowanego sklepu internetowego z ubraniami. Czy korzystacie z tego rodzaju sklepów i moglibyście coś polecić? Zastanawiam się w tym momencie, co byłoby trafnym rozwiązaniem. Z góry ogromne dzięki za wypróbowane wskazówki i propozycje.

Ostatnio edytowany przez shantiaaa (2018-07-09 14:24:12)

6

Odp: Prezenty

Ja się zastanawiam nad takim wypasistym kalendarzem adwentowym . Mama lubi takie gadżety, a on wygląda przepieknie.

7

Odp: Prezenty

Są takie sklepy które mają asortyment typowo prezentowy,
Ale najlepiej prezenty wybierać według upodobań osoby której chcemy coś wręczyć. Jesli na przykład ktoś lubi gotowanie i zdrowe jedzenie, ciekawym prezentem będzie garnek

8

Odp: Prezenty

zajrzyj do Home and You Tam jest dość duży wybór artykułów do domu

9

Odp: Prezenty

Ale są seryjne i sztampowe, lepiej kupić coś z rękodzieła, niepowtarzalnego...

10

Odp: Prezenty

Niektórym podobają się też książki