1

Temat: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

Wczoraj po kąpieli zauważyłam, że porobiły mi się jakieś brzydkie bliznowate podłużne jakby rozstępy. Moja koleżanka twierdzi, że jak są jeszcze czerwone to można je usunąć, ale niestety nie znam żadnych skutecznych kosmetyków na to. Polecicie mi coś ? Z góry dziękuję.

2

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

o, ja też szukam. Kiedyś miałam problem z cellulitem a teraz jak cellulitu mniej to zaczęły robić się rozstępy. Niestety ale przez nagły spadek albo przyrost wagi trzeba się z tym liczyć yikes myślę że najlepiej znaleźć taki krem na rozstępy, który będzie miał jasno opisany skład, bez tych sls i innych parabenów. czasami producenci używają nazw, które nic nam nie mówią i są po prostu inną nazwą jakiegoś świństwa...

3

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

kiedyś były plastry na blizny, może są też takie na rozstępy? smile

4

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

ALe na rozstępy akurat podobno nie ma dobrego kremu, tylko zabiegi kosmetyczne...

5

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

ja myślę, że są tylko ciężko znaleźć dobry. Ja ufam tylko naturze, ale niestety wiekszość kremów z aptek czy drogerii ma w sobie silikony, PEGi, sztuczne barwniki i substancje zapachowe sad

6

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

zastanawiam sie czy nie kupic tego strialys kremu, bo wydaje sie spoko, przede wszystkim nawilża a nie tylko natłuszcza, jak te olejki. a znalezc dobry krem na rozstępy graniczy z cudem. ale nie poddaje sie

7

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

> alutka0 napisał/a:

> zastanawiam sie czy nie kupic tego strialys kremu, bo wydaje sie spoko, przede wszystkim nawilża a nie tylko natłuszcza, jak te olejki. a znalezc dobry krem na rozstępy graniczy z cudem. ale nie poddaje sie


ja go mieszam z olejkiem z kiełków pszenicy smile paski są o wiele mniejsze!

8

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

czytałam o tym kremie, chyba jest w pełni naturalny wiecie? Tylko, że ciężko znaleźć jakąś dobrą i dogłębną opinię, same ogólniki. Z tego co zauważyłam to krem chyba niedawno wszedł na rynek.

Ostatnio edytowany przez Ananasek88 (2018-10-15 14:52:19)

9

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

Też słyszałam coś o tym kremie. Podobno jest bardzo skuteczne. Ktoś wie coś więcej? I jak go można dostać?

10

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

ogólnie z rozstępami sprawa jest taka, że kremy są spoko, i kremy działają - jak kupujemy odpowiednie - ale na czerwone rozstępy. Jak macie np. białe, to kremy spoko, ale cudów nie zdziałają... nic wam rozstępów czy blizn tako nie rozpuści...

Ostatnio edytowany przez luella (2019-07-05 14:36:47)

11

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

> luella napisał/a:

> ogólnie z rozstępami sprawa jest taka, że kremy są spoko, i kremy działają - jak kupujemy odpowiednie - ale na czerwone rozstępy. Jak macie np. białe, to kremy spoko, ale cudów nie zdziałają... nic wam rozstępów czy blizn tako nie rozpuści...

a na czerwone coś polecasz?

12

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

na czerwone już przerobiłam wiele sposobów, ale z takich skuteczniejszych to moge Ci polecić strialys

13

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

> GochaGo napisał/a:

> Wczoraj po kąpieli zauważyłam, że porobiły mi się jakieś brzydkie bliznowate podłużne jakby rozstępy. Moja koleżanka twierdzi, że jak są jeszcze czerwone to można je usunąć, ale niestety nie znam żadnych skutecznych kosmetyków na to. Polecicie mi coś ? Z góry dziękuję.

Mogę polecić produkt o podwójnym działaniu  Niweluje i zapobiega powstawaniu nowym rozstępom . Dzięki nim mogę poczuć się pewniej więc polecam:)

Ostatnio edytowany przez Patusiaa (2019-08-22 15:40:34)

14

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

Po żadnym kremie rozstępy nie znikną:) Tylko stracicie pieniądze i czas.

15

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

Ja bardzo fajny jakiś czas temu wyczaiłam  naturalny krem na rozstępy. Ogólnie sporo mają kosmetyków własnie naturalnych i bardzo dobrych zachęcam zajrzeć.

16

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

Jakiś czas temu próbowałam się przerzucić na krem naturalny na rozstępy. Albo ja miałam taki niefart albo niestety, ale tutaj jest potrzebne więcej składników niekoniecznie naturalnego pochodzenia. Wróciła z powrotem do mojego ulubionego produktu, który mnie nie zawodzi od czasu ciąży - SEXI MAMA - Skuteczna Kuracja Przeciw Rozstępom Bielendy. Skuteczna i najlepsza!

17

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

Nie działają te kremy na już istniejące rozstępy, chyba że przeciwdziałają powstaniu nowych rozstępów... Na istniejące to  tylko laser pomoże.

18

Odp: krem na rozstępy - skuteczny i naturalny?

Niektóre kremy je wybielają tylko...