26

Odp: Szkolenie kosmetyczne- tak czy nie

No wiadomo, że rozwijać się trzeba ciągle, inna sprawa, że wiele kobiet chce to robić, a jak wiadomo to sprawia, że pojawia się spory nadmiar na rynku, a to już generuje kłopot ze znalezieniem pracy.

27

Odp: Szkolenie kosmetyczne- tak czy nie

Szkolenia zawodowe. To naprawdę pozwala w krótkim czasie dojść do zawodu i zrealizować cele. Nie oczekujcie od razu cudów, dopiero stopniowo powinno się wam udać wszystko zrealizować. Na pewno z dnia na dzień dobrze nie będzie, kosmetyczką natychmiast nie zostaniecie, trzeba nad sobą pracować.

28

Odp: Szkolenie kosmetyczne- tak czy nie

Potwierdzam nieustająco.
Długie programy, kilka tygodni nauki, praca na porządnych kosmetykach, przed super prowadzącymi.
I taka nauka rzeczywiście ma sens. Przygotują was do pracy, nie stracicie czasu.
Zatem po prostu - działajcie.

29

Odp: Szkolenie kosmetyczne- tak czy nie

Dziewczyny - jak jest aktualnie?
Nadal szkolenie jest tak dobre? Czy prowadzących się wybiera? Czy jak się trafi?
I jak wygląda sprawa tego egzaminu? Czy zaangażowanie podczas samego szkolenia jest tutaj wystarczające?
Czy trzeba się jakość specjalnie, dodatkowo przygotowywać?

30

Odp: Szkolenie kosmetyczne- tak czy nie

Każde szkolenia i kursy coś dają w tym zawodzie, to jest jeden z takich zawodów w których trzeba cały czas się szkolić i robić kursy żeby być cały czas na bieżąco.

Ostatnio edytowany przez annesa901 (2018-02-23 11:57:11)

31

Odp: Szkolenie kosmetyczne- tak czy nie

Nie do końca. Później to już kwestia niewielkich, drobnych szkoleń.
Jeśli działasz jako kosmetyczka, jesteś po szkoleniach zawodowych, to później już tylko uzupełniasz wybrane techniki.
Nie idziesz co rok na szkolenie zawodowe do tej samej szkoły.
To delikatnie mówiąc bez sensu, prawda?

32

Odp: Szkolenie kosmetyczne- tak czy nie

Byłam na takim szkoleniu dla samej siebie i wg mnie warto wink
Oczywiście jeżeli ktoś lubi cokolwiek robić koło siebie wink

33

Odp: Szkolenie kosmetyczne- tak czy nie

No ja też robiłam kilka szkoleń  również uważam, że zdecydowanie warto, bo to najlepsza droga do tego, żeby uczyć się zawodu. Sama doskonale wiem, ile pracy wykonałam, żebym odnieść sukces.
Ale jeśli chodzi o naukę kosmetyki, to nie ma na to lepszego sposobu, niż właśnie poprzez szkolenia zawodowe.
Można to rozkładać na szkolenia mniejsze, ale ogólnie - to najszybsza droga do zawodu.

34

Odp: Szkolenie kosmetyczne- tak czy nie

Brałam udział w szkoleniu i gorąco polecam ! Fachowe podejście do klienta, widać,że robią to z pasją a nie na siłę czy za karę

35

Odp: Szkolenie kosmetyczne- tak czy nie

To prawda. Wprawdzie  szkolenia są wymagające, trzeba porządnie popracować, ale rzeczywiście dzięki temu można się szybko i łatwo nauczyć zawodu. Inna sprawa, że pracuje się na porządnych kosmetykach, co również ma ogromne znaczenie.

36

Odp: Szkolenie kosmetyczne- tak czy nie

Ja bym poszła, nawet tak dla siebie, żeby dowiedzieć iię więcej o pielęgnacji i makijażu.

37

Odp: Szkolenie kosmetyczne- tak czy nie

Każda wiedza jest przydatna w praktyce kosmetycznej.