101

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Hej, ja stosowałam LASER DIODOWY  na łydki i pachy i z efektów jestem zadowolona. Jestem blondynką więc włosy są częściowo ciemne. Ale słyszałam że nie ma znaczenia kolor włosów tylko musi być cebulka włosa ciemna. Kilka lat temu zabieg wykonałam i przez 4 lata miałam spokój. Teraz zrobiłam sobie zabieg przypominający na pachy, pojedyncze włoski mi się pojawiły. Myślę że ok 3 zabiegów zrobię i mi wystarczy a cena 250 zł to i tak nie dużo, bo kiedyś ceny były o wiele wyższe.
Polecam Chiroplastice we Wrocławiu bo ceny mają ok.pozdrawiam

102

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest depilacja laserowa. Korzystałam i korzystam z usług kliniki z Warszawy http://fyoung.pl/ , pracują na laserze diodowym X-LASE PLUS, obecnie jeden z lepszych na rynku. Mają fajne promocję. Obecnie obowiązuje promocja letnia jak coś łapcie link http://fyoung.pl/promocja-letnia/

103

Odp: Depilacja-co najlepsze?

Według mnie najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się włosów jest depilacja laserowa. Ja już kiedyś poddałam się depilacji okolic bikini, a teraz wysłałam męża na depilację pośladków  i myślę że efekt też będzie świetny.