76

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Spróbuj Seboren z Herbapolu, mi pomógł

77

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Zachęcam, byś wypróbowała takie maski odbudowujące włosy. Dla mnie to był ostatni ratunek. Bardzo się cieszę, że koleżanka mi to podpowiedziała.

78

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Miałam ten problem jak byłam młodsza ale sumienną pielegnacją udało mi się go zażegnać.
Moja pielęgnacja włosów łamiących się i wypadających:
- zażywanie tabletek ze skrzypem polnym i pokrzywą przez 2 miesiące
- stosowanie szamponu Joanna Rzepa ( z fioletową etykietą)
- maseczka do włosów z jajka - domowej roboty
- maseczka do włosów Pantene Pro-V Restoratives
- Odżywka Elseve żółta do włosów łamiących się
- wcierka Jantar do skóry głowy
- masowanie głowy szczotką dwa razy dziennie
- dieta bogata w witaminy: owoce, warzywa, jajka, mięso, nabiał, orzechy

79

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Powody dla których włosy wypadają  są zawsze podobne, chociaż wiele zależy od organizmu.
Pamiętajmy, że ludzie mają różne choroby, a przez wiele z nich, te włosy mogą wypadać.

80

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

A wypróbowałaś domowe sposoby? polecam stąd masę przydatnych patentów, najlepszy jest  napar z pokrzywy. wypróbuj przepis smile

Ostatnio edytowany przez ola5601 (2017-03-16 15:26:04)

81

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Przez stres czy leki włosy wypadają i nic na to nie poradzisz. Ale one odrosną, trzeba im tylko trochę pomóc specjalnymi szamponami i odżywkami, np. z apteki.

82

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Włosy bardzo niszczy np. pocieranie ręcznikiem po myciu czy rozczesywanie mokrych włosów szczotką, która je szarpie i łamie. Takie mechaniczne uszkodzenia ciężko naprawić, więc lepiej im zapobiegać. Mogę polecić szczotkę. Nie wiem, czy słyszałyście o niej? Faktycznie widzę różnicę, bo włosy łatwo się rozczesują, nie łamią, nie elektryzują.

83

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Jest wiele rzeczy które osłabiają włosy
spanie w rozpuszczonych
zła szczotka
właśnie pocierane ręcznikiem
źle dobrane kosmetyki

84

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

A próbowałyście różnych wcierek? Ja na przykład natrafiłam ostatnio na sposób na wcierkę z kozieradki i mam zamiar przetestować właśnie smile

85

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Mi pomógł szampon bombar od inoar . Dużo włosów po nim mi nowych rośnie wink

86

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Ja jestem tego zdania, aby nie faszerować się przedziwnymi szamponami tylko używać zwykłego, naturalnego szamponu.

87

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Gdybym miała liczyć codziennie wypadające włosy to bym chyba zwariowała wink Moje włosy może nie tyle wypadały, co łamały się u nasady, bo tak bardzo były przesuszone od częstego prostowania.Na pewnien czas zrezygnowałam z prostownicy, używałam odżywek, olejów, włosy jakoś doszły do siebie, ale nadal bardzo się puszyły, więc musiałam je ciągle wiązać. Poszukałam wtedy nowej prostownicy i trafiłam na taką, która sama się dopasowuje do włosów i nie niszczy ich. Jestem mega zadowolona, włosy sa gładkie, błyszczące i nie łamią się już.

88

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

89

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Wiecie co mnie pomogło na przesuszone włosy ? Nafta kosmetyczna. Babcia mi doradziła, ze to bardzo pomaga ale nie udało mi ise kupić samej do takich domowych maseczek jak mówiła i kupiłam w kosmetykach Seboradin z naftą kosmetyczną, na suche włosy rewelacja . Jednak co babcine sposoby.... wlosy o wiele lepsze

90

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Ja zawsze miałem stosunkowo zdrowe włosy, a od paru lat zaczęły mi mocno wypadać...
Zgaduję, że jest to spowodowane wiekiem, czy myślicie, że np tabletki na porost włosów mogłyby mi pomóc? A jeśli tak to jakie polecacie?

91

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

> Diabela napisał/a:

> Jest wiele rzeczy które osłabiają włosy
spanie w rozpuszczonych
zła szczotka
właśnie pocierane ręcznikiem
źle dobrane kosmetyki


spanie w rozpuszczonych szkodzi? Myślałam, że w kitce bardziej, bo związane!

92

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Co tam z tymi olejkami? Skuteczne czy nie ?

93

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Na wypadające włosy najlepiej pomoże dobrze dobrana terapia, nauczona doświadczeniem to mówię. Kiedyś mi wypadały i uratowała mnie wizyta u trychologa. Badanie skóry głowy, terapia i mam znowu ładne włosy smile
> recfarm napisał/a:

> Co tam z tymi olejkami? Skuteczne czy nie ?

Jasne! Ja mam arganowy i macadamia, daję na wilgotne włosy na noc i rano myję głowę. Fajnie nawilżają smile 

A co do spania w rozpuszczonych włosach to wtedy łatwiej się plączą i łamią, dlatego warto wiązać w koczka albo w warkocza smile

Ostatnio edytowany przez neomalina (2018-11-28 15:32:59)

94

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

kurde mi olejki nie pomogly nic.. macie jakies rady?

95

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Polecam udac sie do Kliniki Przeszczepu Wlosow w Warszawie, doswiadczeni specjalisci,nowoczesny sprzet, dysponuja robotem Artas, to innowacyjna metoda gwarantujaca bezpieczenstwo i skutecznosc zabiegu. Klinika ekskluzywna, bardzo dbaja o pacjentow i o to, by czuli sie mozliwie najlepiej

96

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

U mnie to nie do wyleczenia chyba, oliwka nie pomaga nawet. Łamią się i już

97

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

A tabletki któraś z Was brała regularnie? U mnie jeśli chodzi o wypadanie zmiana totalna, a dodatkowo pojawiło się też sporo nowych włosów - póki co trochę sterczą i nie wygląda to genialnie, ale ogólnie wychodzi na to, że końcu moje włosy dostały to czego potrzebowały. Odżywają smile

98

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Kiedyś brałam Vitapil i nie pamiętam, żebym zaobserwowała różnicę. Na pewno jest zauważalna po tym, jak zamieniłam zwykłe gumki do włosów na sprężynki i szczotkę z metalowymi szpilkami na gęstą Tangle Teezer. Wydzieram sobie mniej włosów.

99

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Ja mam z włosiem z dzika, nie niszczy tak włosów, ale które mają wypaść to i tak wypadną...

100

Odp: Włosy wypadają i łamią się... jak sobie z tym radzić?

Myślę, że zmiana jak najbardziej ci się przyda smile

Ostatnio edytowany przez elunia90 (2019-05-15 12:13:53)