26

Odp: Jakie studia wybrać?

Ekonomia i zarządzanie są najlepsze!

27

Odp: Jakie studia wybrać?

A co sądzicie jeśli chodzi o [url=http://www.ahe.lodz.pl/bezpieczenstwo-wewnetrzne]studia bezpieczeństwo wewnętrzne[/url]
Moim zdaniem to przyszłościowy i dający sporo perspektyw na prace kierunek.

28

Odp: Jakie studia wybrać?

Myślę, że jeżeli chcesz mieć więcej możliwości to oprócz studiów może wybierz się do takiej [url]http://policealna.gowork.pl/oferta-edukacyjna/medyczna-szkola-policealna/masaz[/url] szkoły policealnej. Ona da Ci szersze możliwości w przyszłości. Będziesz miała licencje na dany zawód i wykształcenie wyższe smile

29

Odp: Jakie studia wybrać?

Ja oprócz studiów chodze też na dodatkowe zajęcia, na przykład skończyłam niedawno kurs włoskiego w Lincolnie: [url]http://www.warszawa.lincoln.edu.pl/.[/url] Bardzo fajna szkoła, świetni lektorzy smile

30

Odp: Jakie studia wybrać?

Chyba tylko głupi się przyzna big_smile

31

Odp: Jakie studia wybrać?

Hmm... to kwestia danego przypadku, każdy jest inny.
Pod tym względem wiele się zmieniło - moje doświadczenia pokazują, że zdecydowanie lepiej wybrać uczelnię, która organizuje kilka kierunków, a nie masówkę. Znaczenie ma lokalizacja, kadra, program i to co mówią inni ludzie + wasze oczekiwania. Zakładam, że teraz jest sens iść na studia, ale tylko w konkretnym kierunku, ucząc się zawodu, nie dla zdobycia papierka.

32

Odp: Jakie studia wybrać?

Musicie sobie odpowiedzieć na pytanie, co jest Wasza pasją, co Was najbardziej interesuje i co by sprawiało Wam najwięcej przyjemności. Oczywiście musicie też wybrać taką szkołę, której poziom nauczania pozwoli na zrobienie obiecującej kariery zawodowej. Sama tak skończyłam studia na które przeniosłam się z US bo nie byłam zadowolona z tamtejszego poziomu i to była bardzo dobra decyzja.

33

Odp: Jakie studia wybrać?

Niestety nasze zainteresowania nie zawsze zapewnią nam przyszłość na rynku pracy.

34

Odp: Jakie studia wybrać?

Nie ma co ukrywać, że wszystko jest do ogarnięcia pod każdym względem.
Tzn. prowadzą kilka kierunków, ale na wysokim poziomie.
Jest solidna kadra, jest zaangażowanie. I właśnie z ich pomocą powinno się wam udać ogarnąć ten zawód.

35

Odp: Jakie studia wybrać?

> gozdzikowa napisał/a:

> Niestety nasze zainteresowania nie zawsze zapewnią nam przyszłość na rynku pracy.

To niestety prawda, ale wtedy pozostaje oddawać się im w czasie wolnym, albo znaleźć coś, w czym umiejętności i wiedza związane z zainteresowaniami będą również przydatne. Bo tak szkolić się i szukać pracy w czymś, co w żaden sposób nas nie pociąga to porażka... szybka droga do wypalenia.

36

Odp: Jakie studia wybrać?

Pisałam o Szkole Mydłowskiej. M.in. ze względu na niewielką liczbę prowadzonych kierunków.
Zdecydowanie warto - o ile te kierunki was interesują. Trzeba pracować nad przygotowaniem zawodowym i rozwojem umiejętności. Bez tego niczego realnie zawodowo nie osiągniecie. Taka prawda.

37

Odp: Jakie studia wybrać?

Ja też postanowiłam pójść dalej, mam licencjat z zarządzania, postanowiłam pójść na magisterkę po kilku latach przerwy. Co myślicie o WSB?

38

Odp: Jakie studia wybrać?

> kaweczka napisał/a:

> Ja też postanowiłam pójść dalej, mam licencjat z zarządzania, postanowiłam pójść na magisterkę po kilku latach przerwy. Co myślicie o WSB?

Witam! Kaweczka zachęcam Cię na wstępie do zapoznania się z pełną ofertą studiów II stopnia w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Studia możesz podjąć w standardowej formie, połączone z podyplomowymi lub online. Na naszej stronie wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia znajdziesz wszelkie szczegóły, także te dotyczące rekrutacji. Dodam, że zapisując się na studia w terminie do 16 lipca możesz zaoszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

39

Odp: Jakie studia wybrać?

Ooo... super, dobrze wiedzieć. Zniżka obowiązuje tak samo w przypadku dziennych studiów i zaocznych?

40

Odp: Jakie studia wybrać?

Witam! Kaweczka tak. Zniżka obowiązuje zarówno osoby wybierające studia II stopnia w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

41

Odp: Jakie studia wybrać?

Świetnie, u mnie w grę wchodzą zaoczne. To jeszcze przy okazji zapytam, jak to jest z ratami za czesne? Można płacić raty miesięczne, czy trzeba za cały semestr z góry? Jak wtedy wygląda opcja zniżki? Jest jakoś podzielona?