26

Odp: Jakie studia wybrać?

Ekonomia i zarządzanie są najlepsze!

27

A co sądzicie jeśli chodzi o [url=http://www.ahe.lodz.pl/bezpieczenstwo-wewnetrzne]studia bezpieczeństwo wewnętrzne[/url]
Moim zdaniem to przyszłościowy i dający sporo perspektyw na prace kierunek.

28

Myślę, że jeżeli chcesz mieć więcej możliwości to oprócz studiów może wybierz się do takiej [url]http://policealna.gowork.pl/oferta-edukacyjna/medyczna-szkola-policealna/masaz[/url] szkoły policealnej. Ona da Ci szersze możliwości w przyszłości. Będziesz miała licencje na dany zawód i wykształcenie wyższe smile

29

Ja oprócz studiów chodze też na dodatkowe zajęcia, na przykład skończyłam niedawno kurs włoskiego w Lincolnie: [url]http://www.warszawa.lincoln.edu.pl/.[/url] Bardzo fajna szkoła, świetni lektorzy smile

30

Chyba tylko głupi się przyzna big_smile

31

Hmm... to kwestia danego przypadku, każdy jest inny.
Pod tym względem wiele się zmieniło - moje doświadczenia pokazują, że zdecydowanie lepiej wybrać uczelnię, która organizuje kilka kierunków, a nie masówkę. Znaczenie ma lokalizacja, kadra, program i to co mówią inni ludzie + wasze oczekiwania. Zakładam, że teraz jest sens iść na studia, ale tylko w konkretnym kierunku, ucząc się zawodu, nie dla zdobycia papierka.

32

Musicie sobie odpowiedzieć na pytanie, co jest Wasza pasją, co Was najbardziej interesuje i co by sprawiało Wam najwięcej przyjemności. Oczywiście musicie też wybrać taką szkołę, której poziom nauczania pozwoli na zrobienie obiecującej kariery zawodowej. Sama tak skończyłam studia na które przeniosłam się z US bo nie byłam zadowolona z tamtejszego poziomu i to była bardzo dobra decyzja.

33

Niestety nasze zainteresowania nie zawsze zapewnią nam przyszłość na rynku pracy.

34

Nie ma co ukrywać, że wszystko jest do ogarnięcia pod każdym względem.
Tzn. prowadzą kilka kierunków, ale na wysokim poziomie.
Jest solidna kadra, jest zaangażowanie. I właśnie z ich pomocą powinno się wam udać ogarnąć ten zawód.

35

> gozdzikowa napisał/a:

> Niestety nasze zainteresowania nie zawsze zapewnią nam przyszłość na rynku pracy.

To niestety prawda, ale wtedy pozostaje oddawać się im w czasie wolnym, albo znaleźć coś, w czym umiejętności i wiedza związane z zainteresowaniami będą również przydatne. Bo tak szkolić się i szukać pracy w czymś, co w żaden sposób nas nie pociąga to porażka... szybka droga do wypalenia.

36

Pisałam o Szkole Mydłowskiej. M.in. ze względu na niewielką liczbę prowadzonych kierunków.
Zdecydowanie warto - o ile te kierunki was interesują. Trzeba pracować nad przygotowaniem zawodowym i rozwojem umiejętności. Bez tego niczego realnie zawodowo nie osiągniecie. Taka prawda.

37

Ja też postanowiłam pójść dalej, mam licencjat z zarządzania, postanowiłam pójść na magisterkę po kilku latach przerwy. Co myślicie o WSB?

38

> kaweczka napisał/a:

> Ja też postanowiłam pójść dalej, mam licencjat z zarządzania, postanowiłam pójść na magisterkę po kilku latach przerwy. Co myślicie o WSB?

Witam! Kaweczka zachęcam Cię na wstępie do zapoznania się z pełną ofertą studiów II stopnia w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Studia możesz podjąć w standardowej formie, połączone z podyplomowymi lub online. Na naszej stronie wsb.pl/kandydaci/studia-ii-stopnia znajdziesz wszelkie szczegóły, także te dotyczące rekrutacji. Dodam, że zapisując się na studia w terminie do 16 lipca możesz zaoszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

39

Ooo... super, dobrze wiedzieć. Zniżka obowiązuje tak samo w przypadku dziennych studiów i zaocznych?

40

Witam! Kaweczka tak. Zniżka obowiązuje zarówno osoby wybierające studia II stopnia w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

41

Świetnie, u mnie w grę wchodzą zaoczne. To jeszcze przy okazji zapytam, jak to jest z ratami za czesne? Można płacić raty miesięczne, czy trzeba za cały semestr z góry? Jak wtedy wygląda opcja zniżki? Jest jakoś podzielona?