1

Temat: Tłusta skóra 25lat

Jak powinna się odbywać prawidłowa pielęgnacja twarzy 25 lat -ki? Bo ja już nie wiem co zrobić. Mam tłustą cerę, ciągle się świecę, nie raz wychodzi mi jakiś trądzik. Stosuję całą masę kosmetyków, tracę majątek i NIC! Co robić? HELP ;(

2

Odp: Tłusta skóra 25lat

Spróbuj masek siarkowych Barwa, pomagają przy takich problemach.

3

hmmm, jeśli miałabym ci coś polecić to może spróbuj któregoś z tych produktów   jeśli nie próbowałaś  smile ja używam kilka produktów i jestem zadowolona, nie uczulają mnie, niwelują niedoskonałości. jakbyś chciała jakieś info to pisz, chętnie odpowiem na wszystkie pytania

4

Przede wszystkim zadbaj o prawidłowe i skuteczne oczyszczanie. W Eldan Cosmetics popatrz . Mają sporo produktów, które mogą Ci pomóc w pielęgnacji takiej skóry - maski, toniki, kremy.

5

I nawilżanie, bo sebum się produkuje, ponieważ skóra nie jest odpowiednio nawilżona. Wyrzuć kosmetyki z alkoholem w składzie. Kup krem np. z kwasem hialuronowym, no i kolagen. Bo po 25tym roku życia kolagenu już organizm produkuje coraz mniej. Ogólnie  możesz spróbować np. żel-krem zamiast tradycyjnego kremu do twarzy, bo jest lżejszy i tak samo dobrze nawilża.

6

smile

Ostatnio edytowany przez Celina88 (2018-04-25 21:54:39)

7

Sa bibułki matujące... Poza tym głównie problem z nadmiarem sebum jest przez to, że cera jest niedostatecznie nawilżona smile

8

Ja w ogóle mam dodatkowo atopową to dopiero jest kosmos, ogólnie trzeba dbać cały czas.  Ja używam dobrych kosmetyków z atopis.pl i one skutecznie  dbają o moją skórę. Odkryłam całkiem niedawno. Są bardzo fajne.

9

Mi pomogło stosowanie bazy pod makijaż. Od tego czasu rzadko się świecę, a skóra ogólnie jest w lepszej kondycji. Spróbuj np. matujacej bazy z Eveline, uzywam jej dosc czesto i fajnie matowi skore, nie pozbawiając jej naturalnego blasku. Dobrze wspolgra z podkladem czy pudrem, bez sztucznego efektu.

10

Ja mogę Ci polecić FLASH MOISTURE MIST od Prael to mgiełka nawilżająca która oczyszcza. Jest lekka i zawiera cynk który pomaga regeneracje. Jakiś czas temu poleciła mi ja moja ciocia i już po pierwszym użyciu widziałam efekt.

11

hej