76

Odp: jakie buty męskie wybrać

Raczej wzór dosyć dobrze znany, fajny, uniwersalny.
Jedynie kwestia taka, czy ten styl wam odpowiada.
To są buty pasujące na co dzień, które jednak sprawdzą się też pod garniak.
Jak sądzicie?

77

Odp: jakie buty męskie wybrać

my z M. skorzystaliśmy w rym roku z wyprzedazy i kupiliśmy sobie porządne buty przecenione z 600zł na 199 - jeszcze jest sporo rozmiarów i damskich i meskich, niektóre trekkingowe modele sa naprawde eleganckie, np te:

78

Odp: jakie buty męskie wybrać

mnie się te podobają Ardo Brue, wiem że kosztują słono ale to buty na lata

79

Odp: jakie buty męskie wybrać

Może i totalna klasyka, ale te buty są naprawdę fajne i mają w sobie to coś.
One nam po prostu pasują. Kolor mocno klasyczny, ale może i dzięki temu pasuje do większości ciuchów.
A do garniaka też się go założy.

80

Odp: jakie buty męskie wybrać

Ja bym postawiła na buty sportowe.Jest mnóstwo modeli, ponadto Adidas moim zdaniem to jedna z najlepszych firm, która tworzy naprawdę komfortowe obuwie. Wcześniej ktoś wspomniał o butach linii Pharella Wiliamsa, które wypuściła ta firma, są naprawdę świetne!

81

Odp: jakie buty męskie wybrać

Myślę, że osoba nad moim postem ma rację - najlepiej sportowe nike, reebok, dc buty jeśli nie zamierza się chodzić w nich na oficjalne przyjęcia, czy spotkania. Jest dużo różnych modeli w sumie także na różne okazje, bo to że coś jest butem sportowym, nie oznacza, że nie będzie eleganckie.

82

Odp: jakie buty męskie wybrać

A jeżeli chodzi o takie właśnie oficjalne przyjęcia, jakie męskie buty są Waszym zdaniem godne uwagi? Według mnie fajne propozycje ma marka. Póki co obuwie dostępne jest w sprzedaży stacjonarnej, ale co istotne, ich produkty cechują się dobrą jakością, a przy tym prezentują się naprawdę atrakcyjnie. Nawet panowie o szerokich stopach, bez problemu znajdą odpowiednią propozycję dla siebie, zarówno w czarnym jak i brązowym odcieniu:).

83

Odp: jakie buty męskie wybrać

Mój partner na co dzień chodzi w wygodnych, sportowych, kupiłam mu ostatnio nieco bardziej "wyjściowe" - okazało się, że są naprawdę bardzo wygodnie i teraz właśnie w nich chodzi najczęściej:)

Ostatnio edytowany przez Makira (2019-06-27 18:38:16)

84

Odp: jakie buty męskie wybrać

Hejka mój ostatnio przez platformę allegro.pl znalazł sobie SZTYBLETY męskie SKÓRZANE czarne w rozmiarze 43 , bardzo mu się podobają i wygodnie mu się w nich chodzi. Na moje oko, dobrze się w nich facet prezentuje

85

Odp: jakie buty męskie wybrać

Z butów męskich spodobały mi się ostatnio buty sportowe męskie czarne - są w umiarkowanej cenie.
Są ze skóry ekologicznej i materiału tekstylnego. Zapięcie na sznurowadła. Myślę, żeby kupić mojemu facetowi, gdyż inne jakie kupił szybko zniszczył. Nie wiem, czy przez to, że kupił byle jakie czy co.... wink

86

Odp: jakie buty męskie wybrać

Ja z chłopakiem kupiłam takie fajne trapery męskie na zimę, bardzo ładnie wyglądają. Mają tworzywo skóropodobne oraz dobre mocne wiązanie.

87

Odp: jakie buty męskie wybrać

Na wiosnę to już warto rozejrzeć się za pantoflami i adidasami, mnie podobają się takie biało-niebieskie adidasy

88

Odp: jakie buty męskie wybrać

Dla dzieciaków polecam klapki na lato. My ostatnio zamówiliśmy kilka par- wybraliśmy te które najlepiej pasowały, a resztę zwróciliśmy. Bardzo fajna opcja, zwłaszcza jak dzieciak jest tak wybredny jak u nas.

89

Odp: jakie buty męskie wybrać

Sandały są też dobre, przewiewne...