151

Odp: Co na dolegliwości ciążowe?

Podobnie jak ja, ale przyznam że gdyby mnie coś nękało mocno to wszystko bym wypróbowała żeby tylko przeszło, mi jedynie zaparcia dokuczały mocno ale po dicopegu mijały więc jakoś mocno tego nie odczułam

152

Ja miałam problem z opuchniętymi nogami i dużą ulgę przynosił mi ten krem .  Bez niego był ogromny dyskomfort.

153

Też miałam problem z nogami, zwłaszcza żylakami. Bałam się też o to, by przypadkiem nie pojawiły się hemoroidy, skoro już się pojawił problem z krążeniem. Jak tylko widziałam, że zbliżają się zaparcia to stosowałam dicopeg 10g, by ułatwić sobie wypróżnianie

154

zobaczę tą maść mama's skoro jest dobra to może warto. mam nadzieje, że pomoże

155

ja bedac w ciąży miałam spory problem z zaparciami hmm to prawda ze zmieniłam sposob odzywiania ale stało sie to naprawde bardzo dokuczliwe hmm na szczescie chodziłam na joge dla kobiet w ciazy I tam któras z dziewczyn poradziła mi dicopeg 10g bo ona tez brała I na nią dobrze działał,troche sie bałam ze zaszkodze dzidziusiowi wiec najpierw skonsultowałam z lekarzem,ale jak on mi dał zielone światło to zrobiłam kuracje I zadziałał na mnie zadziwiająco dobrze

156

Każdy inaczej przechodzi ciążę. Każda ciaża jest również inna. O ile pierwszą ciąże przechodziłam bardzo dobrze i nie mialam praktycznie żadnych dolegliwości. To gorzej było podczas drugiej ciąży:
wymiotowałam
bolała mnie głowa
byłam taka senna, że normalnie spałam po 15 godzin na dobę
i w późnej ciąży dopadła mnie rwa kulszowa ;/ Naprawe nie polecam nikomu ponieważ jest to bardzo bolesne i nieprzujemne ;/
Jest tam wiele informacji o tym jak sobie radzić w ciaży oraz jak ulżyć sobie w niektórych dolegliwościach.

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-07-10 06:23:18)

157

Zależnie od dolegliwości zawsze warto o nich rozmawiać z lekarzem prowadzącym,  ja miałam bardzo fajną lekarkę.