126

Odp: Tabletki to zło?!

O ile tabletki są dobrze dobrane i jeśli wykonuje się regularne badania, to tabletki nie będą "złem". kaweczka, ja np. badam się regularnie, też sama. Zgadam się z  Twoją opinią.

127

Swego czasu bralam tabletki i bylam z nich zadowolona. Jedyny minus to taki ze musialam o nich codziennie pamietac. Teraz zalozylam wkladke levosert i tu mam spokojna glowe, zabezpieczenie na 3 lata i spokoj ducha big_smile

128

> MonaByl napisał/a:

> O ile tabletki są dobrze dobrane i jeśli wykonuje się regularne badania, to tabletki nie będą "złem". kaweczka, ja np. badam się regularnie, też sama. Zgadam się z  Twoją opinią.

A jakie metody badania preferujesz? Pamiętasz też o samobadaniu co miesiąc? Rak czasami potrafi się rozwinąć w kilka miesięcy, więc "standardowe" badania co rok czy dwa to za mało.

Ostatnio edytowany przez kaweczka (2018-01-03 22:49:52)

129

W temacie pamiętania to nie jest to wcale jakieś skomplikowane - przypominajka w telefonie, aplikacja, choć ja w ogóle nie zapominałam, bo to pigułki bez przerw, więc nie wypada się z rytmu.

130

Wcale nie. Weźcie pod uwagę,ze są sytuacje kiedy trzeba brać tabletki. Sama na przyład jestem chora na pcos i tabletki są dla mnie dużym lekarstwem. Jak ich nie brałam to
wypadały mi włosy
miałam pryszcze
inne problmey z cerą takie jak przetłuszczanie się jej
kiepski nastrój

itp.

131

Każdy dobór tabletek powinien być konsultowany z lekarzem,to bardzo ważne,aby kobieta,miała zaufanie do swojego ginekologa ,bo wtedy można odpowiednio dobrać antykoncepcję Ja biorę belarę i problemy typu bolesne miesiączki,pryszcze,nadmierne owłosienie na twarzy przeszło że tak powiem do historii.

Ostatnio edytowany przez zaneta03 (2018-05-07 21:58:28)

132

A może warto doradzić się znajomych w tej sprawie? Co o tym sądzicie?

133

Wszystko zależy tak generalnie mówiąc od  typu tabletek. Warto takie rzeczy konsultować z lekarzem.