26

Odp: Ślub i wesele w plenerze

No tak pogoda na plenerowym powinna być, a tego niestety za żadne pieniądze kupić się nie da. Ja zeby mieć oryginalny ślub to zamówiłam artystę, który w ogrodzie grał na skrzypcach. Słyszałam go podczas pierwszej edycji Festiwalu Ludzi Sztuki

27

Super pomysł, my także nad takim rozwiązaniem myślimy smile Wesele będziemy robić w Warszawie i znalazłam nawet ciekawą ofertę na Double Tree by  Hilton, mają pakiet weselny od 240 zł za osobę, więc to nie tak drogo jak na stolicę a do tego możliwość zorganizowania  ceremonii ślubnej w ich ogrodzie smile

28

Moim zdaniem to świetne rozwiązanie. Ślub tego typu zapada w pamięć, ale nie wyobrażam sobie go bez odpowiednich dekoracji. Jakby ktoś był zainteresowany to polecam skontaktować się z Panią Ewą Szumińską z dekoratorni Dzika Róża (http://dekoracje-sal.com/). Dzięki jej dekoracjom można mieć pewność, że ślub będzie niezapomnianym przeżyciem.

29

Sama miałam takie wesele w plenerze. W lecie to super opcja smile Moje wesele było pod Warszawą.

30

Ślubu w plenerze wcale nie jest tak łatwo zorganizować. Co innego wesele w formie pikniku w ogrodzie. Jeśli jest pogoda, fajnie jest wynieść stoły do ogrodu i bawić się w bardziej swobodnej atmosferze. Takie rozwiązanie bardzo polecam smile

31

To super pomysł! Moja siostra skorzystała z takiej opcji, meble i akcesoria z tym związane wypożyczyli u  meble-eventowe.com/ - I muszę przyznać, że dzięki temu rozwiązaniu jej ślub i wesele w plenerze to było bajeczne wydarzenie. Firma ta okazała się tak profesjonalna, że aż byliśmy zdziwieni, że może być, aż tak super. Samo to, że dają możliwość wizji lokalnej przed imprezą jest dużym plusem. Do tego wszystkiego dostosowanie asortymentu do możliwości budżetowych klienta, indywidualnie zapewniona logistyka. Dowóz 24 h/7 dni w tygodniu plus gwarancja dostarczenia na czas.
W każdą lokalizację w kraju i Europie! Na życzenie montaż sprzętu. Szczerze polecam wszystkim stojącym przed wyborem takich usług, meble-eventowe.com/ to najlepszy wybór z możliwych!

32

Zajazd nad Wisłą w Jordanowie jest bardzo fajny. Byliśmy tam dwa razy na weselu i za każdym razem było super. Do tego mają piękny ogród, który tak czy inaczej warto obejrzeć smile

33

A j swoje wesele miałam  w Łodzi i było bardzo fajnie. Dla mnie wesele w plenerze to słaby pomysł zwłaszcza, jak nie trafimy z pogodą, inaczej gościom jest zimno i szybciej rozchodzą się do domu. Ja miałąm w lokalu i nic nie żałuje.

34

My też organizowaliśmy slub i wesele w plenerze. Dla mnie było to coś niesamowitego! W organizacji pomogła nam firma , która zna sie na tego typu imprezach. Przygotowali nam pyszne dania oraz wypożyczyli namioty na imprezę.

35

Moje wesele odbyło się na ranczu. To miejsce blisko miasta więc goście nie mieli daleko, ale dla chętnych zorganizowaliśmy tam nocleg.