1

Temat: Gdzie wynajmę autokar z kierowcą?

Szukam firmy na terenie Krakowa albo okolic, która oferuje wynajem autokarów z kierowcą, zależy mi tym, aby firma dysponowała nowoczesną flotą.

2

Odp: Gdzie wynajmę autokar z kierowcą?

A chodzi Ci o transport zagraniczny czy krajowy?

3

Odp: Gdzie wynajmę autokar z kierowcą?

Jeśli chodzi o AUTOKARY i BUSy to najlepiej to można je tanio wynajmować przez serwis

4

Odp: Gdzie wynajmę autokar z kierowcą?

Chodzi o wyjazd zagraniczny.

5

Odp: Gdzie wynajmę autokar z kierowcą?

Czasami ciężko wynająć autokar z kierowcą w takim przypadku szukaj kierowcy w sieci.. Tam ogłaszają się ludzie, którzy mają takie uprawnienia i chcą co nieco dorobić. Myślę, że znajdziesz tam kogoś ze swojej okolicy

6

Odp: Gdzie wynajmę autokar z kierowcą?

Ja znam fajnego przewoźnika tylko niestety nie z Krakowa a z Warszawy , może akurat się z nimi jakoś dogadasz. Wynajmowaliśmy u nich autokar na wesele

7

Odp: Gdzie wynajmę autokar z kierowcą?

Przy wyborze autokaru nie kierujcie się tylko ceną, ale i stanem autokaru, jego wyposażeniem (mam tu na myśli zwłaszcza klimatyzację, w przy dłuższych podróżach także toaletę), oraz kulturą kierowcy.

8

Odp: Gdzie wynajmę autokar z kierowcą?

Jeśli chodzi o wynajem busa z kierowcą w Warszawie to jest duży wybór:)

9

Odp: Gdzie wynajmę autokar z kierowcą?

Ja niestety nie znam żadnej dobrej firmy przewozowej tongue

10

Odp: Gdzie wynajmę autokar z kierowcą?

Mój znajomy ma autokar, ale taki wysoki na przewozy wycieczek za granicę, więc koszty są tu pewnie większe niż przy typowym autokarze czy busie...

11

Odp: Gdzie wynajmę autokar z kierowcą?

Najlepiej poszukać wśród znajomych albo w pobliskim PKS-ie, jeśli jeszcze jest.

12

Odp: Gdzie wynajmę autokar z kierowcą?

Firmy, które mają busy i autobusy, takie kursujące jak kiedyś PKS, one często świadczą usługi dla wycieczek czy dowóz weselników.