51

Odp: Powiększanie oraz wypełnianie ust

Ja powiększam za 3 tygodnie i uważam, że to dobry krok, bo niestety od wielu lat kompleks mnie dobijał.

52

Jak ktoś powiększa sobie delikatnie, to wszystko ok, szczególnie jak ma potem poczuć się lepiej. Najgorzej, jak to się staje obsesją i dokłada i dokłada i dokłada i potem jest glonojadem.

53

Ja nie widzę nic złego w takich zabiegach, oczywiście trzeba znać umiar ze wszystkim. Ja robiłam sobie usta  i jestem bardzo zadowolona. Są idealne- efekt nie jest przesadzony i nie wyglądam jak glonojad. Bałam się takiego rezultatu ale personel, który tam pracuje zna się na swojej pracy i mam w końcu wymarzone usta i jeden kompleks mniej smile

54

Wg mnie wszystko jest dla ludzi, wazne by przesadzić w którąś stronę...

55

Tak, ja skorzystałam z tego zabiegu. Od zawsze moim kompleksem były asymetryczne, wąskie usta.. i stwierdziłam, że spróbuje i bardzo polecam! Teraz mogę cieszyć się pełnymi, efektownymi ustami, które wyglądają naturalnie, a nie jak tzw. "ponton". Zabieg jest oczywiście wykonywany przez lekarza medycyny estetycznej co jest bardzo ważne.

56

nie polecam

57

nie polecam

58

Ja powiększałam usta w Estetyka Day Spa. Jestem bardzo zadowolona z efektu - usta wyglądają naturalnie, a ja się czuje pewniej.

59

podziwiam

60

Ja bym się chyba trochę bała tej strzykawki przy moich ustach. Ale z drugiej strony nie czuję takiej potrzeby. Zresztą czytałam, że po zabiegu wypełniania ust można dostać opryszczki: http://blog.wp-cosmetics.pl/wypelnienie-ust-kwasem-hialuronowym-zapobiec-opryszczce/. Ale np. moja mama zrobiła sobie, jako prezent na 45 urodziny, makijaż permanentny konturu ust. Ale trzeba naprawdę dobrze wybrać zarówno gabinet jak i osobę wykonującą zabieg. Jeżeli coś pójdzie nie tak, to co wtedy? W końcu to nasza twarz, a ludziom trzeba się pokazywać. Nie wybrałabym również oferty z groupona, jeżeli chodzi o tak poważną sprawę.

Ostatnio edytowany przez agaa (2018-06-05 12:45:21)