76

Odp: Mezoterapia igłowa - gdzie w Warszawie?

Polecam studio Asante. Zdecydowałam się na zabieg mezoterapii igłowej. Z racji tegoże mezoterapia bezigłowa ( wykonywana w innym gabinecie) nie przyniosła u mnie praktycznie żadnych efektów. I w sumie nic dziwnego ponieważ mezoterapia igłowa wprowadza srodek o wiele głębiej pod skórę, gdzie ma okazję o wiele lepiej zadziałać.

jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze skóra jest jaśniejsza,zniknęły drobne zmarszczki mimiczne. Zauwazyłam o wiele lepsze ujędrnienie. Szczególnie w okolicach oczu,

Ostatnio edytowany przez niunka (2017-10-24 14:17:01)

77

Polecam wszelkie zabiegi w Klinice Femmed - na Mokotowie smile Niezwykła uprzejmość i pełen profesjonalizm za każdym razem kiedy odwiedzam to miejsce.  Robiłam tam zabieg z preparatem hialuronowym Dermaheal HSR - polecam smile

78

Ja byłam na mezoterapii bezigłowej w Warszawie i byłam bardzo zadowolona z efektów. Także nie zgadzam, że nie przynosi ona efektów. Zabieg robiłam w studio Cosmetix na ul. Zygmunta Słomińskiego 17

Ostatnio edytowany przez milenka (2018-01-24 11:27:43)

79

> lilianka napisał/a:

> Polecacie jakis salon warszawski, w który wykonują mi ten zabieg, nie krzywdząc mnie? tongue Wrzucajcie jakies swoje typy i piszcie dlaczego właśnie ten przypadł Wam do gustu smile

lilianka: Zdecydowanie możesz polegać na Forever Young. Znajdują się na ul. Skoroszewskiej 5c/79. Nie jest to duża klinika, ale właściciel ma ogromną wiedzę na temat medycyny estetycznej i podchodzi uczciwie do klientek. Na pewno Cię nie skrzywdzą smile

Przeczytaj więcej o mezoterapii igłowej na stronie http://fyoung.pl/mezoterapia-iglowa-warszawa

80

Korzystałam z usług fyoung.pl w Warszawie, i szczerze polecam. CZĘSTOTLIWOŚĆ: 3 zabiegi co 3 tygodnie
CENA – od 400 zł. w zależności od ilości zużytego materiału.
ul. Skoroszewska 5c/79.