226

Odp: Gdzie kupujecie ubrania?

> Joanna Natalia napisał/a:

> Ja też tylko stacjonarnie. Rozmiar rozmiarowi nierówny i czasem są nawet problemy z rozmiarem buta a co mówić np ze spodniami czy sukienką.

To fakt, na szczęście w wielu sklepach można bezpłatnie zwrócić/wymienić towar. Poza rozmiarem jest jeszcze kwestia tego jak co leży, zależna od rodzaju materiału choćby, układu szwów itd.

227

Ostatnio zacząłem kupować coraz więcej ubrań przez internet. Okazało się, że to nie takie straszne smile. Nawet zdecydowałem się kupić garnitur w tym sklepie https://mmsuits.pl/meskie-garnitury-na-miare i wiecie co? Okazało się, że to świetny pordukt, wykonany na prawdę starannie, a w dodatku za bardzo korzystną cenę!

228

Ja najszczęściej zamawiam przez internet bo nie mam czasu na zakupy w stacjonarnych sklepach

229

Ja również przeważnie zamawiam rzeczy w internecie. Zdecydowanie dla mnie jest wygodniej w dodatku taniej i znaczeni większy wybór.

230

Ja też w necie.

Ostatnio edytowany przez ulikka (2018-03-19 21:25:45)

231

Często zamawiam przez Internet - jest dużo wygodniej i dużo szybciej, niż tradycyjnie. Mam kilka ulubionych sklepów, najczęściej jednak wracam do sklepu Netmoda.pl wink Lubię jakość ich ubrać i ich ceny też lubię wink