26

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Takie cuda raczej nie działają wink Tabletki antykoncepcyjne na początku odrobinę powiększyły mi biust, no ale nie polecam tego tylko jako sposoby na większe piersi big_smile Chyba tylko operacja może faktycznie dać efekt.

27

Czy kremy są tak skuteczne ? Bo fakt ja mam mały i chciałam trochę mieć większy i zastanawiam się nad zabiegiem Lipomodeling LipiVage, zabieg umożliwiający jednoczesne modelowanie sylwetki poprzez zmniejszanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz lokowanie jej od razu tam, gdzie chcemy.  A ja właśnie chciałam na piersi.  Czy ktoś zna ten gabinet medycyny estetycznej ?

28

Hmm, ja bym nie obdarzała zaufanie tych wszystkich specyfików na powiększenie piersi.. maści, za chwile będą tabletki? Jedynym sposobem na powiększenie biustu jest operacja- nie ma co ukrywać. Na szczęście jest to zabieg już tak popularny, że nie ma się czego obawiać.  tutaj sprawdzicie kliniki, w których wykonuje się powieszenie piersi dzięki własnej tkance tłuszczowej, wraz z wykorzystaniem komórek macierzystych.

29

Nie wierzcie w takie kremy smile
Bazują tylko na emocjach ludzi i sprzedają dziadostwo!

30

jasne, ze takie kremy nie powiększą biustu, co najwyżej delikatnie uniosą... myślę, że jeśli kobieta chce mieć wiekszy biust to powinna rozważyć operację. Obecnie ta metoda jest sprawdzona, wykonywana cżesto i daje estetyczne efekty. Jeśli dobierzemy dobrej jakości implanty, na przyklad Mentor, to mamy pewnosc, ze operacja przebiegnie bez problemow, a po zabiegu nie bedziemy miec zadnych powikłan smile

31

Ja nie wierzę w efekty tych kremów. Już tyle razy próbowałam że to szkoda pieniędzy.

32

Kremy mogą ewentualnie napiąć skórę i tak trochę pomóc, ale to zazwyczaj tylko na chwilę, albo przy regularnym stosowaniu po pół roku smarowania i masowania piersi będą wyglądać lepiej. Na pewno nie powiekszą wink

33

ja tam nie wierze z żadne kremy...a jesli powiększają to az strach pomyślec co w nich jest...jakieś świństwo napewno...wole mieć małe cycki ale zdrowe;-)

34

To nie jest tak , że 2 razy użyjesz kremu i piersi urosną o 2 rozmiary większe. Ale systematyczne używanie kremu , ćwiczenia mogą ujędrnić i podnieść biust, który wyda się większy smile

35

Ja w to nie wierzę .Natomiast dobrym sposobem na ujędrnienie jest masaż piersi.