1

Temat: Firma

HEj, Moja siostra brała udział w wypadku drogowy, i w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Po długiej walce niestety odeszła od nas. Teraz gdy jeszcze wszystko bardzo przeżywany, nasz ubezpieczyciel nie daje nam spokoju. Nie mamy siły na walkę z nim ani doświadczenia. Może jest firma, która mogła by się zająć niesprawiedliwym ubezpieczycielem, który nie chce wypłacić roszczeń

Ostatnio edytowany przez Ania1993 (2018-02-23 02:24:32)

2

Odp: Firma

Siostra miała jakiś problem z płcią? Piszesz:
"Moja siostra miała wypadek drogowy, po którym trafił do szpitala i niestety zmarł."

3

To co to za ubezpieczyciel? Przecież w umowie na pewno jest napisane, za co wypłaca odszkodowanie, więc jeśli nie ma wątpliwości że to nie było samobójstwo, to po co od razu płacić prawnikowi? Tu każdy rzecznik praw konsumentów może w tej sprawie doradzić.

4

> Kalinka01 napisał/a:

> Siostra miała jakiś problem z płcią? Piszesz:
"Moja siostra miała wypadek drogowy, po którym trafił do szpitala i niestety zmarł."

A może siostra miała wypadek, ale do szpitala dziwnym zbiegiem okoliczności trafił ktoś inny i zmarł...? Prosimy o wyjaśnienia:)

5

Każdy z nas to chyba przechodził. Początek biznesu... To jest chyba najmniej przyjemna część własnego biznesu, kumulacja problemów, które wtedy się tworzą przerastają pewnie nie jednego. Ja miałem dużo problemy ze znalezieniem odpowiedniego banku, na konto firmowe. Z\