1

Temat: Kredyt na auto

Jest potrzebujecie wziąć auto lub innego rodzaju maszyny w leasing to warto sobie wszystko obliczyć,  kalkulator zrobi to za was i sprawdzicie która oferta będzie najlepsza !

2

Odp: Kredyt na auto

Może warto przemyśleć opcję wypożyczenia auta na 5 lat? nie martwimy się o naprawy itp. Płaci się ok. 800 zł miesięcznie, po tym czasie można zmienić auto na nowe

3

Odp: Kredyt na auto

Wypożyczaniu auta? A po co płacić za wypożyczenie samochodu skoro jest to kompletnie nieopłacalne? Dużo lepiej jest kupić samochód niż wypożyczyć, a najlepiej jest kupić samochód z salonu, bo wtedy mamy pewność, że nie będziemy musieli go naprawiać w najbliższych latach, a jesli mamy samochód od początku, to wiemy co to za samochód. Ja planuje kupić niedługo samochód z napędem hybrydowym . Będzie to Lexus, ale jak na razie nie zdecydowałam się na konkretny jego model.

4

Odp: Kredyt na auto

To już lepiej jeździć taksówką niż wypożyczać, koszt podobny a jeszcze ma się kierowcę:)

5

Odp: Kredyt na auto

No to akurat prawda wink ale opłacalne na krótkie trasy.

6

Odp: Kredyt na auto

Wypożyczenie samochodu na 5 lat? Jakie są z tego korzyści? Jak ktoś ma firmę, to najlepiej wziąć auto w leasing i nie kombinować za bardzo. Wiele osób tak robi, więc chyba jest to przykład, że takie rozwiązanie ma sporo korzyści. Trzeba tylko wybrać dobrą ofertę. Mają tu dogodne warunki i zachęcające pomysły. Przynajmniej z mojego punktu widzenia.

7

Odp: Kredyt na auto

Ja jakoś nie jestem za braniem samochodów w leasing ale jak kto woli. Prędzej wziełabym kredyt. Ostatnio znalazłam używane i nowe samochody. Zastanawiam się nad zakupem Skody lub VW dla siebie i rodzinki.

8

Odp: Kredyt na auto

ja bym wzięła ale drobną pożyczkę gdyby mi brakowało. A tak to raczej nie.

9

Odp: Kredyt na auto

Jeśli szukacie bardzo dobrych samochodów dla kobiety to według mnie genialnym zakupem będzie  właśnie w komisie samochodowym możecie kupić idealne auto dla każdej kobiety, specjaliści doradzą wam idealny samochód !

10

Odp: Kredyt na auto

wiesz co ja Ci powiem żebyś nie korzystał z banków, przecież agencje finansowe mają lepsze warunki kredytów indywidualnych. Podchodzą do ludzi bardzo profesjonalnie, poza tym sprawdzając u nich zdolność nie narażasz się na podniesienie oprocentowania, bo w bankach, w systemach bankowych każde Twoje zapytanie jest zapisywane i bank widzi, że nie chcą Ci udzielić kredytów, a to on podniesie swoje oprocentowanie i Ci go udzieli z automatu na gorszych warunkach.

11

Odp: Kredyt na auto

Lepiej pożyczyć od bogatego wujka, bez %:)

12

Odp: Kredyt na auto

Lepiej poczytać serwisy specjalistyczne

13

Odp: Kredyt na auto

Przydadzą mi się te propozycje wink

14

Odp: Kredyt na auto

Mi też wink

15

Odp: Kredyt na auto

ja nie wiem, czy chciałabym się ładować w kredyt dla samochodu.

16

Odp: Kredyt na auto

Kredyt nie jest aż taki zły, a jezeli macie firmę to zawsze jest opcja leasingu smile Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona smile Koszty fajnie się rozłożyły i jakoś bardzo mnie ta oplata nie dotyka

17

Odp: Kredyt na auto

jak szukacie dobrego kredytu na zakup swojego wymarzonego samochodziku to finansowanie do 100% ceny kupna pojazdu, kredytują koszty ubezpieczenia, czas zwrotu kredytu można wydłużyć nawet do 10 lat.

18

Odp: Kredyt na auto

Ja kredyt gotowa jestem brać tylko na poważne wydatki, takie jak mieszkanie czy właśnie samochód. Swego czasu chciałam kupić kilkuletnią, używaną skodę. Na szczęście banki w ostatnich latach trochę zliberalizowały politykę kredytową i przyznają kredyty nawet na auta używane. Ja wzięłam go w banku i mogę Wam polecić - raty były rozłożone na tyle miesięcy, że spokojnie mogłam spłacać kredyt. Poza tym mają fajne rozwiązanie - raty balonowe, czy płatne raz w roku.]

Ostatnio edytowany przez jubik (2017-04-13 14:33:15)

19

Odp: Kredyt na auto

ja bym kredytu na samochód nie wzięła, raczej wolałabym odłożyć ale kredytu bym nie brała.

20

Odp: Kredyt na auto

Czasem może udać się bez kredytu jak wybierzemy coś tańszego np. na aukcjach poleasingowych [url]https://aukcje.efl.com.pl[/url] . Mają tam naprawdę wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.

21

Odp: Kredyt na auto

Kredyt na auto to bardzo powszechna rzecz. Nie dziwi mnie to, ze każdy chce kupić jak najlepszy samochód aby sprawował się jak najdłuzej. W tej kwestii nie powinno się oszczędzać.  W sieci także wiele pozytywnych opinii na ich temat, myślę że to będzie najlepszy wybór.

22

Odp: Kredyt na auto

Na uto najlepiej nazbierać sobie kasę zwłaszcza że za grosze można już kupić auto.

23

Odp: Kredyt na auto

W banku Raiffeisen można się starać kredyt na zakup środka transportu. Bank udziela kredytu zarowno na nowe auta jak i używane.

24

Odp: Kredyt na auto

A ja skorzystałam z oferty kredytu na samochód  i nie żałuję , bo teraz mogę się cieszyć swoim autkiem. Firma rzetelna , warunki umowy przejrzyste i pomoc doświadczonych doradców. Dogodne raty , szybka decyzja i minimum  formalności to bardzo duży plus.

25

Odp: Kredyt na auto

Od zawsze odradzam brania takich pożyczek. Uwierz mi, że nic dobrego z tego nie wyniknie.