226

Odp: Plany na wakacje...

Byłam w Chorwacji dwa lata temu. Piękne miejsce, zazdroszczę Ci wink

227

Odp: Plany na wakacje...

No, Chorwacja to jest niezła myśl.

228

Odp: Plany na wakacje...

My już za 2 tygodnie wyjeżdżamy do Włoch - pod Rzym na kemping Vacansoleil, i to jest nasz główny tegoroczny wyjazd. Ale być może w sierpniu pojedziemy jeszcze nad polskie morze. Zapewne poszukamy jakieś apartamenty nad morzem - chyba w Darłowie. Apropos Darłowa, czy wiecie czy może są już gotowe apartamenty ? W tamtym roku widziałam, że budują piękne apartamenty pod wynajem

229

Odp: Plany na wakacje...

Od wielu lat wyjeżdżaliśmy w ciepłe strony.W tym roku postanowiliśmy pojechać nad polskie morze , bo nasze dzieci jeszce go nie widziały.Liczymy ,że też wrażeń nie zabraknie , tym bardziej ,że ośrodek do którego się wybieramy , zapewnia wiele atrakcji ;basen park, wodny a dla nas SPA , no i najważniejsza dla mnie rzecz, odległość od morza to tyko 100 metrów.

230

Odp: Plany na wakacje...

My z kolei lubimy podróżować z plecakiem i w tym roku  wyruszamy do Maroka.Wybieramy się pod koniec września z uwagi na temperatury tam panujące.Oprócz sztandarowych miejsc odwiedzanych przez turystów chcemy też zobaczyć góry Atlas.

231

Odp: Plany na wakacje...

Jestem taką osobą, która na urlopie najlepiej leżałaby tylko nad basenem. Zwiedzanie lubię, ale w minimalnej ilości. W tym roku na pewno również zdecyduję się na jakieś ciepłe kraje. Oferty jeszcze nie znalazłam, ale wiem już, że skorzystam z sieci.

232

Odp: Plany na wakacje...

wybieram sie na mazury -wpasnie kupilam domek caloroczny

233

Odp: Plany na wakacje...

Też miałam ten problem, aż trafiłam na ofertę ibiza wakacje tutaj https://directspaintour.com/pl/hiszpania-wakacje-wczasy/ibiza-wakacje/ i wszelkie moje wątpliwości zostały rozwiązane. Z pomocą odpowiedniego biura każdy wypoczynek będzie udany smile

Ostatnio edytowany przez nastihim (2018-02-06 15:27:29)

234

Odp: Plany na wakacje...

Ja planuję jechać do Włoch ale nie wiem jeszcze gdzie i kiedy dokładnie. Chciałabym też pojechać w Tatry ale nie wiem czy będę miała ku temu okazję.

235

Odp: Plany na wakacje...

Mi się marzy Słowacja, tak ze 3 tygodnie w górach:)

236

Odp: Plany na wakacje...

No ja to mam zaplanowaną na wakacje operację, więc trzeci rok z rzędu przeleżę lato w łóżku sad
Marzy mi się rowerowa eskapada przez pół Polski, albo i całą smile

237

Odp: Plany na wakacje...

Na pewno któreś wakacje będą już dawały Ci taką możliwość...  Dbaj więc o siebie i żyj nadzieją, że to już za rok...

238

Odp: Plany na wakacje...

Ja planuję rejs po mazurskich jeziorach, taki jak 2 lata temu:) Było super, polecam:)

239

Odp: Plany na wakacje...

Ja planuję wyjazd na Malediwy. Niezbyt ekonomiczna opcja, ale na pewno warto!

240

Odp: Plany na wakacje...

W tym roku każdy dłuższy weekend planuję traktować jak takie małe wakacje by móc zresetować swój umysł i zadbać o swego ducha i ciało. Zamierzam czas ten wykorzystać na aktywnym wypoczynku stąd me plany by już w maju wybrać się na spływ Słuczą w kanionie. Spływ pod okiem instruktorów wraz z relaksem nad wodą i noclegiem pod namiotem oferuje Wytwórnia Wypraw. Długo szukałam takich atrakcji, aż w końcu udało mi się znaleźć idealnie skrojony wyjazd gdzie będzie można również troszkę pozwiedzać i zobaczyć przepiękny Lwów.

241

Odp: Plany na wakacje...

W tym roku wybieram się do dwóch miejsc:

do Walencji w maju. Już nie mogę się doczekać bo dość już mam tej okropnej zimy. Ciągle jest mi normalnie zimno sad

Do Juraty latem. Jedizemy tam już drugi raz. Wypoczywaliśmy tam roku temu. Postanowiliśmy nie szukac ponownie innego miejsca na wypoczynek ale wracamy tam gdzie nam sie podobało najbardziej smile

242

Odp: Plany na wakacje...

Ja chciałabym wybrać się w wakacje do Grecji lub Chorwacji. Ale zobaczymy jak to się skończy smile

243

Odp: Plany na wakacje...

Podlasie, wieś w okolicy lasu, mam już nawet na oku jedną agroturystykę:)

244

Odp: Plany na wakacje...

Ja wyjeżdżam bardzo często i niestety nieraz się zdarzają jakieś problemy z pieniędzmi. Ile razy każdy z nas spotkał się z jakąś dodatkową prowizją za płatność kartą albo innym ukrytym podatkiem. Jak sobie z tym radzić? Kilka ciekawych sposobów na to jak sobie z tym poradzić znajdziecie na [url=http://pieniadzezagranica.pl]www.pieniadzezagranica.pl[/url]. Ja już kilka razy wykorzystałem te sposoby, przez co zaoszczędziłem kilka groszy smile

245

Odp: Plany na wakacje...

Plany już sa, jedziemy do Hiszpanii big_smile Pozostaje tylko czekać na upragniony urlop- w czerwcu. Powoli kompletuję z mężem rzeczy na wyjazd, zeby potem na ostatnia chwile niczego nie zapomniec big_smile walizke mamy z globtrotera, wiec jest w co sie pakowac, a to najwazniejsze!

246

Odp: Plany na wakacje...

O jejku, jak mi się marzy spędzić dwa tygodnie gdzieś w górach smile Dorosłość pod tym względem boli, haha, bo kiedyś to nie był problem. Wakacje były długie, a pobyt zapewniali rodzice smile

247

Odp: Plany na wakacje...

Jedziemy do teściowej, a tam mamy blisko i nad jeziora i w góry wink

248

Odp: Plany na wakacje...

Zazdroszczę...
Ja mam bardzo krótki staż w te wakacje i kolejną operację sad Chyba że jeszcze z niej zrezygnuję. Mam czas na decyzję do końca czerwca, ale potem znowu zapisywać się i czekać... Ciężko mi bardzo zdecydować, czy powinnam teraz popracować (pracuję wieczorami i w weekendy) + zrealizować staż (tylko dwa tygodnie, bo jego termin ustalałam będąc przekonana, że jednak pójdę na operację), czy może iść na L4 zaraz po stażu. Nie zdążę się wykurować do końca wakacji, więc tak czy siak będę musiała odejść z pracy, żeby wrócić na studia, bo raczej nie będę mogła być na L4 w pracy, a chodzić na uczelnię, mimo że pracę mam stojąco-biegającą w restauracji,  a wykłady siedzące... Pogmatwało się trochę. Z jednej strony chcę mieć operację za sobą, z drugiej tak bardzo mi ona koliduje ze wszystkim. We wrześniu mam zaplanowaną wycieczkę do bazy lotnictwa wojskowego, zorganizowaną przez fundację, dla której udzielam się jako wolontariuszka, i muszę być na chodzie, jeśli chcę w niej uczestniczyć. To operacja ortopedyczna, po której czeka mnie 6 tygodni na leżąco, potem o kulach, rehabilitacja, a cały proces zdrowienia to 6-9 miesięcy podobno. Rekonstrukcja więzadła.

249

Odp: Plany na wakacje...

Niechcemisie to faktycznie masz zagwozdkę Ale z tego co się orientuję z tym dochodzeniem do siebie po operacji różnie bywa... Mój były całkiem szybko doszedł do siebie...
No ale jak przełożysz teraz operację to później będziesz mieć bardziej dogodną sytuację ??

250

Odp: Plany na wakacje...

Moje plany ograniczają się tylko do przyszłego weekendu, który spędzę pod Warszawą. Jedziemy odpocząc z dala od zgiełku miasta.