101

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Nie ma co się rzucać na jakieś dalekie, słabo skomunikowane dzielnice. Oczywiście wszystko zależy od budżetu twojego kolegi, ale najlepiej jest oczywiście poszukac czegoś w ścisłym centrum. Mnie się wydają mega atrakcyjne okolice  Ale rozumiem, że każdy może lubić coś innego.

102

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Może gdzieś na południu, na ursynowie?
---
[url=http://www.agentlex.pl]prawo rodzinne[/url]

Ostatnio edytowany przez minoczeq37 (2017-11-06 13:00:54)

103

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Mielismy na uwadze kilka mieszkań w różnych rejonach Warszawy, ale jednak ostatecznie wybraliśmy Miasteczko Wawer, nowe osiedle w Wawrze, mieszkania sa z widokiem na las, okolica piękna, praktyczne rozwiązanie zarówno dla nas jak i dla dzieciaków na teraz i na przyszłość.

104

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Kto szuka ten znajdzie. Warto zwrócić się o pomoc do firm które zarządzają osiedlami oni z reguły wiedzą które mieszkania są na sprzedaż. Pomocna może tu być firma per modum, która zarządza wieloma warszawskimi osiedlami.

105

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Najlepiej w spokojnej dzielnicy. Mieszkanie w centrum to nie najlepszy pomysł.

106

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Może Wilanów? Znajomi tam właśnie kupili mieszkanie na osiedlu Atal, fajna lokalizacja bo tuż przy Wilanowskiej czyli blisko do przystanków i Pałacu i parku w Wilanowie

Ostatnio edytowany przez patra (2018-01-30 14:49:41)

107

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Znajoma nie dawno pokazała mi ciekawą opcję jaką jest nowe osiedle Leśny Kwiat, które jest na IV etapie budowy. Osiedle wlicza się w projekt mdm. Początkowo chciała mieszkanie z rynku wtórnego, ale opcja deweloperska nie jest o wiele droższa, warto się nad tym na pewno zastanowić i przeliczyć wszystko.

108

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Idźcie na targi mieszkaniowe. Idealna okazja dla szukających mieszkania w Warszawie. Wszystkie okazje i oferty w jednym miejscu. I to już w najbliższy weekend. Wstęp na targi kosztuje 7 zł, w cenie jest parking na terenie hali.

109

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Rodzina i znajomi mogą być dobrym źródłem informacji. Warto popytać najbliższych w tej sprawie.

110

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Najlepszym źródłem informacji są zarządcy osiedli. Oni wiedzą najlepiej kto chce sprzedać mieszkanie. Warto się skontaktować  z firmą per modum która zarządza wieloma warszawskimi osiedlami. Mieszkanie na rynku wtórnym na pewno będzie tańsze.

111

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Jakiś czas temu trafiłem na serwis, który zajmuje się sprawdzaniem stanu faktycznego nieruchomości. Jego pracownicy jadą na miejsce, robią zdjęcia i opisują odległość do szkół, przedszkoli, sklepów, szpitali, komendy policji itd. Robią też wywiady z sąsiadami. Dzięki nim można dowiedzieć się wszystkiego o mieszkaniu na sprzedaż.

112

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Na pewno nie kupowałabym mieszkania gdzies na przedmieściach. NIe dość,ze trudno jest dojechać, wszędzie jest daleko. To jeszcze bloki budowane są w kiepskim standardzie

Dwie dzielinice jakie polecam to na pewno

Wola
Mokotów

Jest ładnie, czysto i nadal jest tam wiele mieszkań na sprzedaż.

113

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Nowe mieszkanie od dewelopera do kupienia w Piasecznie – na pewno wyjdzie o wiele korzystniej cenowo i powierzchniowo też wink Po opiniach w necie widzę, że ludzie zadowoleni.

114

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

W Warszawie moją uwagę zawsze przykuwa  wiezowiec, ktory architektonicznie jest ciekawy, nowatorski i chyba niepowtarzalny na skale Europy. Musze przyznac, ze pozytywnie zaskoczyl mnie nie tylko design, ale ogromna dbalosc o szczegoly. Calosc jest zaprojektowana mając na uwadze zasady zrównoważonego rozwoju, co rowniez wpływa na komfort jego mieszkanców.

115

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Kolega kupił mieszkanie w Ursusie, bo taniej niż w bardziej "centralnych" miejscach miasta - ale teraz ponosi duże wydatki na dojazd do pracy na Pragę...

116

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

W centrum też nie jest fajnie mieszkać, hałas, smog itp...