26

Odp: Jak często jadacie w mieście?

Mój brat ma staż w restauracji jako kucharz i zazwyczaj wraca głodny do domu. Także czasem najciemniej pod latarnią wink

27

Ja nie jadam jakoś często na mieście, ale jeśli już to lubię zjeść coś dobrego. Szczególnie lubię kuchnię włoską, a w Warszawie jest restauracja Szkutnia (http://www.szkutnia.waw.pl/), do której się przeważnie wybieram. Jeśli ktoś jeszcze nie był to polecam, bo mają spory wybór dań w dobrych cenach.

28

Ostatnio staram się unikać, wolę jednak sama gotować wink

29

Takie sformułowanie "jedzenie na mieście" kojarzy mi się z czymś niezbyt zdrowym tzn. jakiś kebab, hamburger na szybko itp. Ale można też jeść w sprawdzonych restauracjach tylko skąd brać na to pieniądze:-) Raz na jakiś czas można ale częste wizyty w dobrych knajpach to nie dla mnie.

30

średnio raz w miesiącu , wole sam ugotować i wiedzieć co jest w srodku big_smile

31

Wydaje mi się że jednak teraz jest taka konkurencja na rynku że jednak restauracje muszą zadbać o to by jedzenie było dobre...

32

Ja bardzo często. Mieszkając w dużym mieście nie sposób nie jadać na szybko w lokalach.

33

Jadam na mieście 2-3 razy w tygodniu  Mieszkam w mniejszym mieście, tak więc tutaj jedzenie nie jest drogie smile Tak więc:

wychodzimy na obiadek na tygodniu jak mamy lenia i nie chce nam się gotować
na weekend do jakiejś knajpki ze znajomymi aby coś sobie razem zjeść
no i raz czy dwa razy w tygodniu lubimy sobie zjeść jakieś smaczne ciasteczko na mieście