1

Temat: Co robić podczas 6 godzinnej jazdy autobusem?

Jak można ciekawie i kreatywnie zagospodarować ten czas?

2

Odp: Co robić podczas 6 godzinnej jazdy autobusem?

Najlepiej mieć miłego rozmówcę smile Osobę nowo poznaną. Wielu ludzi chętnie rozmawia w autobusie/pociągu, jak się ich zagada, a czasami nawet sami zagadują. Niektórzy są tak ciekawymi ludźmi, że nawet krótka rozmowa z nimi jest inspirująca, a jeśli towarzysze podróży okażą się nieciekawi, to może nie będziemy skazani na ich towarzystwo zbyt długo (chyba że autokar jedzie za granicę), ale zawsze kontakt z drugim człowiekiem dostarcza nam informacji, które pomagają zrozumieć świat i ludzi. Nic tego nie zastąpi.

Inne fajne opcje to słuchanie audiobooka (przynajmniej nie ma na to wpływu zanik zasięgu Internetu big_smile ), albo przesłuchanie albumu, który czekał na swoją kolej. Czytania książki nie polecam zbytnio w autobusie/busie, bo może zrobić się niedobrze.

Lubię patrzeć przez okno podczas podróży, bo nawet zwykłe rzeczy to zawsze coś innego niż po drodze do sklepu, na uczelnię i za oknem w domu. I lubię marzyć, a przejazd z miejsca na miejsce to idealna chwila na odpłynięcie myślami, na zastanowienie się nad kilkoma ważnymi sprawami, bo w ciągu dnia często nie ma czasu, żeby sobie posiedzieć i pomyśleć.

3

Odp: Co robić podczas 6 godzinnej jazdy autobusem?

Można też spędzić ten czas mniej kreatywnie, siedząc w internecie. Jeżeli tylko jest w autobusie dostęp do wifi, sytuacja jest tym bardziej ułatwiona. Wiem, że w [url=https://www.modlinbus.pl/strony/page/lodz_warszawa_pkin]tego rodzaju połączeniach[/url] jest to już standardem, sprawdź jak to wygląda u Ciebie i na wszelki wypadek zaopatrz się w jakiś tablet lub laptopa.

4

Odp: Co robić podczas 6 godzinnej jazdy autobusem?

W takim razie konieczny będzie też naładowany powerbank smile

5

Odp: Co robić podczas 6 godzinnej jazdy autobusem?

Na dłuższą trasę zawsze brałam ze sobą książki i gazety, ale wiem że niektórzy nie mogą czytać podczas jazdy.

6

Odp: Co robić podczas 6 godzinnej jazdy autobusem?

Ja bardzo lubię czytać w autobusie. Ale też zdarza mi się przysnąć wink

7

Odp: Co robić podczas 6 godzinnej jazdy autobusem?

Ale jak obok siedzi ktoś obcy to lepiej nie spać;p Swój to przynajmniej podczas chrapania obudzi wink

8

Odp: Co robić podczas 6 godzinnej jazdy autobusem?

można czytać książkę, słuchać muzyki, uczyć się lub wziąć sobie tablet, wgrać jakieś film i sobie oglądać.

9

Odp: Co robić podczas 6 godzinnej jazdy autobusem?

U mnie najlepiej sprawdza się radio, oczywiście słuchane przez słuchawki:) Chyba że jest ciekawy rozmówca, wtedy czas biegnie szybciej w podróży:)

10

Odp: Co robić podczas 6 godzinnej jazdy autobusem?

Ja na twoim miejscu bym ten czas poświęciła dobrej książce. Jak nie wiesz gdzie szukać to zobacz  [url=http://aros.pl/]dyskont książkowy[/url]. Tu znajdziesz bardzo ciekawe propozycje wydawnicze.  Bardzo dobra jest książka pt  Już nigdy mnie nie oszukasz. Czytasz a podróż mija nie wiadomo kiedy.

11

Odp: Co robić podczas 6 godzinnej jazdy autobusem?

JA bym czytała, słuchała muzyki. Nie ma nic lepszego.

12

Odp: Co robić podczas 6 godzinnej jazdy autobusem?

Można też patrzeć za okno i podziwiać krajobrazy, oczywiście jeśli są ładne;)

13

Odp: Co robić podczas 6 godzinnej jazdy autobusem?

A najlepiej to usiąść obok jakiegoś przystojniaka i zagadać wink

14

Odp: Co robić podczas 6 godzinnej jazdy autobusem?

A ja bym poczytała książkę

15

Odp: Co robić podczas 6 godzinnej jazdy autobusem?

Można spac☺