1

Temat: Lubicie jesień?

Podobno niewiele osób lubi jesień, a przecież można przejść się kolorowym kobiercem liści, zobaczyć czerwony zachód słońca, wypić gorącą czekoladę po chłodniejszym spacerze.
Czy się mylę?

2

Odp: Lubicie jesień?

Ja lubię jesień pogodną, a nie taką z pluchą i deszczem... A u mnie nawet przez chwilę było dziś słońce, więc jak na razie wcale nie taka straszna ta pora roku;)

3

Odp: Lubicie jesień?

Jesień to czas, kiedy więcej potrzebujemy wypoczynku i to w niej lubię, bo można bezkarnie poleniuchować:)

4

Odp: Lubicie jesień?

KOCHAM jesień! I to bez względu na pogodę,choć najfajniej jest, kiedy wszystkiego jest po trochę. I mgieł i złotego słońca i zimnego deszczu i wszystkieeeeeego w ogóle  smile

5

Odp: Lubicie jesień?

Lubię jesień, ale tylko gdy jest +15 stopni:)

6

Odp: Lubicie jesień?

Ja tak samo. Dla mnie jesień i zima to pory roku, które mogłabym przesypiać. Jak niedźwiedź.

7

Odp: Lubicie jesień?

W tym roku nie lubię jesieni. Mam wyjątkowo kiepskie samopoczucie, wczesnym wieczorem już czuję się zmęczona.

8

Odp: Lubicie jesień?

Sprawdź, czy t o nie wynika z diety, za dużo ciężkostrawnych produktów, mięsa, przetworzonych fast foodów powoduje ociężałość. Więcej warzyw i owoców powinno rozwiązać problem, a jesień to przecież sezon na nie:)

9

Odp: Lubicie jesień?

Jak pada to lubię chodzić w kaloszach po kałużach. Kałuże jesienią są zdecydowanie głębsze niż latem:)

10

Odp: Lubicie jesień?

Oooo Davanda, to między innymi ja uwielbiam jesienią - obfitość warzyw, bez których żyć nie potrafię  smile Jeden z większych plusów jesieni.

11

Odp: Lubicie jesień?

Nie przepadam, bo jest dla mnie za zimno, wolę temperatury  co najmniej +20 stopni ...

12

Odp: Lubicie jesień?

lubię jesień za to, że szybko się kończy:)

13

Odp: Lubicie jesień?

Ale marudzicie... to nawet ja tak nie marudzę jak Wy tongue

14

Odp: Lubicie jesień?

A ja szczególnie lubię jesienne poranne mgły, bo wtedy tworzy się taki romantyczny nastrój, gdy pierwsze promienie słońca zaczynają przez nią przebijać:)

15

Odp: Lubicie jesień?

Dokładnie! To jest przepiękne. Wystarczy przejść się chwilę, zwykła droga do szkoły czy pracy i chłonąć widok. Mnie to bardzo przyjemnie nastraja. Prosty sposób na wprawienie się w przyjemny nastrój.

16

Odp: Lubicie jesień?

Lubię wczesną jesień, za późną, szarą, błotnistą i pachnącą zgnilizną nie przepadam;p

17

Odp: Lubicie jesień?

Ja najbardziej uwielbiam wiosnę, taką majową:)

18

Odp: Lubicie jesień?

Ja nie lubię, wolę cieplejsze pory roku. Moją ulubioną jest lato.

19

Odp: Lubicie jesień?

Każda pora roku ma swój urok, ale zdecydowanie najbardziej lubię wiosnę.

20

Odp: Lubicie jesień?

Szczerze mówiąc to nie przepadam zbytnio za jesienią. Jest zimno, ponuro, wietrznie i deszczowo.

21

Odp: Lubicie jesień?

A "polska złota jesień"? smile

22

Odp: Lubicie jesień?

niby ładnie wygląda ale  nie naiwdzę chlapy , tylko ładna pogodną jesień;p Tak to już prędzej

23

Odp: Lubicie jesień?

Ja lubię nawet i chlapę, byle tylko można było wrócić do suchego, ciepłego domu big_smile

24

Odp: Lubicie jesień?

O, dokładnie! Zza okna przytulnego domu każda pogoda i pora roku jest piękna.

25

Odp: Lubicie jesień?

Deszczowej jesieni nie lubię, a właśnie dziś się kończy, tak że o śnieżną i niezbyt mroźną zimę teraz proszę:)