1

Temat: Prezent na wesele

Moi znajomi niebawem wyprawiają wesele. Pomyślałam, że fajnym pomysłem może okazać się dla nich album, który znalazłam na https://www.murrano.pl/ z ich wspólnymi zdjęciami. Jak sądzicie?

Ostatnio edytowany przez blarg (2018-01-22 18:57:42)

2

Odp: Prezent na wesele

Bez sensu, lepiej kupić coś, co im się naprawdę przyda. Album to sobie sami zrobią jaki będą chcieli, na pewno mają dużo zdjęć.

3

Odp: Prezent na wesele

Sam album też mi się nie podoba, ale może np album w formie księgi gości? Puść album po sali żeby ludzie się powpisywali. Ja już na drugim z kolei weselu dawałam gościom książeczkę z sentencjami do podpisywania, i na koniec imprezy dawałam młodym mówiąc że to dodatkowy prezent. W obu przypadkach bardzo się ucieszyli, tylko żałowali że jednak nie wszyscy goście zechcieli się wpisać.

4

Odp: Prezent na wesele

Fajnym pomysłem na prezent, oczywiście oprócz pieniędzy, może też być komplet pościeli z narzutą na łóżko małżeńskie

5

Odp: Prezent na wesele

Internet może być ciekawym i kreatywnym źródłem wiedzy. Możesz spróbować poszukać czegoś poprzez wyszukiwarkę.

6

Odp: Prezent na wesele

Jak dla mnie wino i kwiaty oraz koperta są najlepsze

Ostatnio edytowany przez wislal (2018-07-09 14:02:36)

7

Odp: Prezent na wesele

Sama nie chciałabym kwiatów, lepiej już maskotki dla dzieci w szpitalu czy domu dziecka, przynajmniej się dłużej przydadzą.

8

Odp: Prezent na wesele

Fajne wino też jest ok.