1

Temat: Koszty pozycjonowania strony

Zastanawiam się nad wykupieniem takiej usługi i szukam odpowiedniej firmy. Czy ktoś z Was korzystał już z usług pozycjonowania i może polecić kogoś. Jakie są koszty pozycjonowania?

2

Odp: Koszty pozycjonowania strony

Pozycjonowanie nie zaszkodzi, jednak warto poznać też inne sposoby na skuteczne zaistnienie w internecie. Co sądzicie o tym?: https://wycenadomen.eu/domenowe-abc/4/

3

Odp: Koszty pozycjonowania strony

Ja mogę podpowiedzieć tylko jak pozycjonować blogi, można to robić samemu bez kosztów, wystarczy używać słów kluczowych w tytułach i treści. Tytuł danego posta nie może być za długi, tylko hasłowy, jak frazy wpisywane w wyszukiwarkach. Warto też wstawiać zdjęcia o nazwach zawierających słowa kluczowe.

4

Odp: Koszty pozycjonowania strony

Na wstępie trzeba powiedzieć że pozycjonowanie może nie należy do najtańszych opcji, która wywinduje naszą stronę na podium wyszukiwarki ale na pewno warto zainwestować w to, efekty pracy tak czy siak się zwrócą. Moją stronę wypozycjonowałą firma Coolbrand, trochę zabuliłam za to, ale na pewno było warto bo teraz mam o niebo więcej klientów niż przed pozycjonowaniem. Cena za usługę po 2 miesiącach się zwróciła i zarabiam teraz na czysto, a na brak funduszy czy klientów nie narzekam.

5

Odp: Koszty pozycjonowania strony

Takie koszty pomagają być w Google wysoko, ale trzeba je ponosić regularnie, bo jednak zmienia się sposób działania wyszukiwarki i trzeba ciągle reagować na te zmiany, żeby nie spaść niżej...

6

Odp: Koszty pozycjonowania strony

Fajną opcją jest reklama na Fb, pozwala dotrzeć do wielu odbiorców, którzy są zainteresowani naszą działalnością.