76

Odp: spa- byłyście

Tym bardziej tak ekskluzywnym. Ale chwileczkę... zajrzałam na ich stronkę i nieby fajnie, bo miejsce jest idealnie dla dzieci, więc Matka Polka może się poddać pełnej relaksacji, ale ja już bym nie chciała się tam znaleźć.

77

Odp: spa- byłyście

Tam gdzie ja byłam było super. Miejsce dla dzieci także jest. Miła obsługa i wszystko na wysokim  poziomie...

78

Odp: spa- byłyście

Właśnie, jak ktoś ma dzieci to super sprawa jeśli może je zabrać ze sobą i mają tam co robić. Ja nie mam swoich, a cudzych mam na razie dość, bo dzieciaki sąsiadów drą się ciągle na podwórku i chciałabym uciec gdzieś, gdzie nie ma dzieci smile

79

Odp: spa- byłyście

Może zacznij im płacić, żeby były cicho... wink

80

Odp: spa- byłyście

Będę rzucać w nie cukierkami. Jak trafię to padnie, jak nie trafię to i tak buzie zamknie, bo zapcha cukierkiem.

81

Odp: spa- byłyście

Rzeczywiście jest tam opieka nad dziećmi. Osobiście, to przeglądałam tam zabiegi odchudzające na primaveraspa.pl i myślę, że podczas nich chciałabym żeby dzieci miały zajęcie. Chociaż wiadomo, że większość jak wyjeżdża, próbuje zorganizować większą ilość osób, zawsze to weselej pojechać w grupie. Ale i tak to dobrze, że dla dzieci też jest przewidziana jakaś rozrywka bez udziałów rodziców.

82

Odp: spa- byłyście

Mój chłopak na walentynki w tym roku zabrał mnie do SPA do Krakowa smile Farmona.... Boski weekend, każdemu moge polecić bo wypoczełam jak nigdy... a zabiegi wspaniałe smile

83

Odp: spa- byłyście

Hej dziewczyny pewnie że każdej marzy się weekend w SPA ale większości "szaraczków" na to nie stać. Ja może kiedyś wygram w totka to pojade ;P a serio to polecam domowe SPA. Ja sobie urządzam od czasu do czasu we własnej łazience. Świece zapachowe, relaksująca muzyczka, wanna wypełniona pachnącymi olejami, solą morską... uwielbiam! smile Najpierw parówka na twarz najlepiej z saszetkami ziołowej herbaty. Jak sie juz pory otworzą to peeling. Potem maseczka. A na ciało to samo. Peeling specjalną rękawicą na pobudzenie krążenia (kessa), maska błotna na wyciągniecie toksyn. Na koniec najlepiej lodowaty prysznic! Po takich zabiegach czuję się bosko zrelaksowana. Czuję się lepiej i wyglądam lepiej smile Aha warto też wetrzeć w skórę na sam koniec (twarz, ciało) olej arganowy. Działa cuda! Takie zabiegi są wzorowane na rytuałach hammam stosowanych w tureckich łaźniach.

84

Odp: spa- byłyście

ja chętnie bym się do spa wybrała ale czasu brak:-(

85

Odp: spa- byłyście

ja polecam śledzić promocję. W Kavi Wellness mają promocję tygodnia, rabaty nawet do -50%. Mój mąż idzie do strefy kibica a ja na Euro promocje do Kavi:))))
Pozdrawiam, powiem wam jak było.....

86

Odp: spa- byłyście

dziewczyny, ja na 5 rocznicę ślubu dostałam prezent, razem z mężem  byliśmy  spa Aroma Stone, bardzo się cieszę, że mąż wpadł na ten pomysł.. smile smile smile  i tym bardziej, że jemu też podpasował taki relaks. mieliśmy pakiet  z masażem.. sauna.... porady dietetyka.. (mam trochę tłuszczyku, ale żeby aż tak było go widać ;] )   zabiegi na twarz też bardzo polecam, nie chwaliłam się przed wyjazdem koleżankom, że wybieramy się do spa, więc jak wróciłam było nieźle, byłaś na jakimś wyszczuplaniu twarzy?? big_smile:D:D gdzie ty byłaś itd itd smile polecam takie wizyty, choć raz na jakiś czas, bo nie dość, że można się niesamowicie odprężyć to jeszcze to odprężenie widać po buźce smile
pozdrawiam!

87

Odp: spa- byłyście

Gdyby mnie ktoś taki prezent zrobił, to chętnie pojadę:)

88

Odp: spa- byłyście

teraz raz po raz czaje promocje big_smile

89

Odp: spa- byłyście

Promocja z 600 zł. na 400 to też żadna promocja , na żadną opcję nie mam kasy...

90

Odp: spa- byłyście

Byłam byłam i było cudownie !!

91

Odp: spa- byłyście

Nie byłam, ale bardzo bym chciała wink W Głęboczku jest fajna oferta - zabiegi z winoterapii, a przy okazji można odpocząć na świeżym powietrzu, uprawiając sporty i spędzając czas czynnie, uprawiając nording walking lub brać udział w spływach. Ale to bardziej ucieszyłoby mojego narzeczonego ;p

92

Odp: spa- byłyście

Teraz byłam w kwietniu w Szczawnicy w Hotelu Jan. Było jak najbardziej Ok. Mają basen, saunę, masaże, kosmetykę, grotę solną. Kiedyś byłam w Mszanie Dolnej było Ok, ale sam pokój taki średni. Kiedyś na Mazurach, ośrodek był super tylko nie pamietam nazwy.
Dr Irena Eris w Krynicy bardzo fajny ośrodek, wielka kultura, szlafroczki, bardzo miłe Panie, ale byłam zaskoczona negatywnie ich umiejętnościami (nawet prostym manicure). Natomiast jest to oczywiscie sprawa indywidualna, być może inni są zachwyceni. Ale sam kontakt, wyposażenie i obsługa na wysokim poziomie.

93

Odp: spa- byłyście

w spa często jest stosowany zabieg w czerwonym winie, może warto zrobic sobie takie szaleństwo we własnej łazience? też może być miło i na pewno taniej :-)

94

Odp: spa- byłyście

Nie byłam w spa ale chętnie oddałabym swe ciało w czyjeś ręce, ha ha wink Marzy mi się masaż np czekoladą smile

95

Odp: spa- byłyście

Ja się kompletnie na tym nie znam. W związku z tym nie będę kompletnie w stanie pomóc...

96

Odp: spa- byłyście

Byłam dwa razy, w ramach prezentów od przyjaciółki i siostry, było fajnie i relaksująco, ale sama raczej bym sobie nie pozwoliła na taki wydatek... Ale jak kogoś stać to absolutnie polecam:)

97

Odp: spa- byłyście

Nie byłam, ale chętnie się wybiorę w te wakacje przy okazji urlopu:)

98

Odp: spa- byłyście

Lubię spa , ale raczej zimą ....