1

Temat: leczenie prywatne w Warszawie

Jak w tytule- polecacie prywatne leczenie w Warszawie? Czy lepiej zaoszczędzić pieniądze i leczyć się na nfz? Jakieś konkretne placówki jesteście w stanie ocenić? Będę wdzięczna za udział w dyskusji smile

2

Odp: leczenie prywatne w Warszawie

Myślę, że to zależy od tego co ci dolega. Ja na przykład chodze regularnie do laryngologa na fundusz i lekarz jest ok, leczenie przynosi efekty i mi to wystarcza. Ale jeśli nie widziałabym rezultatow czy potrzebowałabym zabiegu- to wtedy chyba zaczelabym się zastanawiać nad prywatną placówką.

3

no racja, ja najpierw leczyłam się u ginekologa na nfz, ale lekarz miał tak mało fachowe i mało nowoczesne podejście, że zaczęłam szukać prywatnie. I nie żałuje, już kolejny miesiąc leczę się w szpitalu Medicover i to mi odpowiada.

4

w przypadku opieki na fundusz istotne są tez terminy- czasem jest z tym ciężko… wiec jak komus zależy na szybkim wyleczeniu, które nie może poczekać to wtedy dobrze jest skorzystać z prywatnego szpitala.

5

moim zdaniem na zdrowiu nie ma co oszczedzac- czasem sa przypadki, kiedy lepiej wydac pieniądze na prywatna opieke, ale mieć pewność, ze leczenie przebiegnie dobrze i w odpowiednich warunkach bez czekania w kolejce miesiącami czy latami.

6

Jeśli chodzi o poważne choroby albo zdrowie dzieci to zdecydowanie prywatne kliniki są bardziej doceniane i lepiej wyposażone. Chociażby dla diagnostyki autyzmu czy zespołu Aspergera nie ma lepszego miejsca niż Psychomedic, zerknijcie na https://psychomedic.pl/diagnoza-autyzmu-zespolu-aspergera/ jak to u nich wygląda. Jeśli nie znajda rozwiązania problemu, pokierują dalej.