1

Temat: Prezent dla dziadków

Mam w święta podwójną okazję, żeby dać prezent dziadkom. Po pierwsze – no to wiadomo pod choinkę, a po drugie, w drugi dzień świąt mają okrągłą rocznicę ślubu. Problem jest taki, że nie wiem co im dać sad Wszystkie pomysły typu weekend w Zakopcu czy inne takie odpadają, bo oni z powodu sędziwego wieku niechętnie ruszają się poza dom. Ma ktoś jakiś pomysł?

2

Odp: Prezent dla dziadków

może coś co im ułatwi życie? Jakiś sprzęt domowy?

3

Odp: Prezent dla dziadków

Fajnym dodatkiem możne być kalendarz z rodzinnymi zdjęciami, zwłaszcza jeśli masz jakieś takie starsze, ale to raczej "dorzucić do czegoś", bo na taką okazję pewnie warto kupić im coś bardziej przydatnego. Sprzęt AGD może być fajnym rozwiązaniem. Zależy też co lubią dziadkowie. Tak naprawdę najważniejszy jest gest i pamięć.

Ostatnio edytowany przez jenniferPL (2017-12-07 11:48:04)

4

Odp: Prezent dla dziadków

Oooo, pomysł Jennifer z tym kalendarzem jest ok, ja bym nawet coś w tym stylu zrobiła głównym prezentem, a nie dodatkiem, bo chyba wszystkie babcie świata lubią oglądać zdjęcia. Masz dostęp do jakichś zdjęć z ich młodości, ślubu? Teraz można tak odrestaurować stare fotografie, że nawet takie sprzed 40 lat wyglądają ok. Zrób im taki przekrój, pozbieraj najlepsze zdjęcia od ich ślubu aż do teraz, ich, dzieci, Was wnuków i skleć fotoksiążkę. Ja kiedyś drukowałam w Kserkopie i wyszła fajnie.
Co do sprzętu AGD, czy ja wiem... według mnie prezent ma sprawiać przyjemność, a nie zaganiać do prac domowych. Babcia dostanie patelnie i poczuje się, że ma tylko stać przy garach i smażyć dziadkowi schabowe...

5

Odp: Prezent dla dziadków

Może dobre zegarki np. Albert Riele, Aztorin.

6

Odp: Prezent dla dziadków

Coś dla domatorów. Ciepłe szlafroki albo nowe, wygodne fotele smile