1

Temat: Plamki na paznokciach

Skąd sie biorą takie małe plamki na paznokciach? Paskudnie to wygląda, zauważyłam dopiero jak zdjełam hybrydy. Czy to mogło sie zrobic przez te lampy UV? Kurcze, tak lubie miec hybrydy, strasznie to wygodne i dobrze sie z nimi czuje, nie martwie sie ze mi lakier gdzies odpryśnie przy sprzątaniu. Długo juz sobie robie a tu nagle plamki jakies.

2

Odp: Plamki na paznokciach

Pocieraj sokiem z cytryny to znikną.

3

Przebarwienia, o których wspominasz mogą wynikać z niedoboru określonych pierwiastków, przede wszystkim cynku. Aby go uzupełnić, uzupełnij dietę na przykład w bakalie albo owoce morza. Zbyt częsty i intensywny manicure też mógł mieć tutaj swój wpływ. Przyda się skuteczny preparat do pielęgnacji paznokci, który wyrówna i rozświetli płytkę, a także wzmocni paznokcie i poprawi ogólny wygląd wału okołopaznokciowego.

4

Ja sobie raz na jakis czas mocze dłonie w mleku z oliwą a w paznokcie wcieram sok z cytryny. Naprawde polecam szukac w internecie takich domowych tipów bo mozna zadbac o siebie bez wydawania pieniędzy

5

Brak niektórych składników odżywczych w diecie, warto pomyśleć o wizycie u dermatologa.