1

Temat: Avon - dobry czy nie?

Co sądzicie o kosmetykach firmy Avon, jakie są wasze doświadczenia? Ja lubię kosmetyki do makijażu, to jest kredki, cienie do powiek, tusze do rzęs, pudry. Jeżeli chodzi natomiast o kosmetyki do pielęgnacji ciała, to nie polecam. Zapachy są piękne, ale mgiełki, żele pod prysznic, balsamy mnie uczulają. A jak Wy myślicie?

2

Odp: Avon - dobry czy nie?

ja osobiście uważam, że Avon wcale nie ma aż tak dobrych produktów. Jeśli chodzi o kolorówkę to moim zdaniem bardzo średnio bo zarówno podkłady jaki cienie są bardzo wątpliwej jakości, ewentualnie kredki są ok. Lakier do paznokci - dramat, w rossmanie za pół ceny są lepsze jakościowo. Żele pod prysznic są strasznie zadkie i prawie w ogole się nie pienią.

3

Odp: Avon - dobry czy nie?

Co do firmy Avon mam duży dystans, niby kosmetyki na bazie naturalnych składników a pełno w nich chemii i do tego nie różnią się wiele od kosmetyków które kupisz w stacjonarnych sklepach kosmetycznych właśnie typu rossman, a cenowo są czasem duże różnice smile

4

Odp: Avon - dobry czy nie?

Jeśli chodzi o Avon to skala moich ocen zaczyna się od "totalne badziewie" po "rewelacja".

W tym kremie się zakochałam:[img]//static.wizaz.pl/kosmetyki/foto/44211_250.jpg[/img]
Antyperspiranty Avon mnie uczulają, a żeli nie lubię - wypróbowałam dwa i bardzo trudno zmywały się z ciała. Lakiery do paznokci nie są trwałe, ale szybko schną i bardzo fajnie się je nakłada. Długo nie wysychają w buteleczce. granatowy mam otwarty już pięć lat i jest jak nowy. Szminki są fajne, zapachy ulotne, kremy do rąk i balsamy do ciała mocno perfumowane. Bardzo lubię tusz Avon SuperSHOCK, zadowolona też nawet byłam z pudru w kompakcie, tego z lusterkiem, niezadowolona z rozświetlającego w kulkach. Korektory miałam w czteropaku i w sztyfcie - do kitu.

Bardzo wysoko oceniam powyższy krem i tusz. No i te szminki mi podeszły smile

5

Odp: Avon - dobry czy nie?

Wg mnie mają swoje "sztandarowe" kosmetyki które sa dobrej jakości.
Natomiast inne, już różnie.
Wg mnie np warte uwagi jest serum na zniszczone końcówki
Czy też balsam do ust z woskiem pszczelim

6

Odp: Avon - dobry czy nie?

Jak każda firma i Avon ma zarówno perełki jak i totalne buble. Lubię maseczki do twarzy z serii Planet Spa natomiast nie spisują się u mnie kremy do rąk.

7

Odp: Avon - dobry czy nie?

Mam jeszcze pomadkę ochronną Care koloryzującą, ale rzadko z niej korzystam i kredkę do oczu dwustronną superSHOCK, brązowo-beżową. Beżowej nie używam, za to brązowa jest bardzo fajna. Jestem z niej zadowolona.

8

Odp: Avon - dobry czy nie?

Po kilu zakupach, nie mam przekonania i nie kupuję już nic z Avon.

9

Odp: Avon - dobry czy nie?

Napisz, co kupiłaś. Ku przestrodze smile

10

Odp: Avon - dobry czy nie?

Aaa to już dawniej było, jakiś puder, coś tam jeszcze.
O zapomniałam, mam jeszcze perfumy o zapachu cytrynowym, nawet dość dobre.

11

Odp: Avon - dobry czy nie?

Przereklamowana marka, ładne mają opakowania, ale produkty są porównywalnej jakości z tymi tańszymi, a też dobrymi.

12

Odp: Avon - dobry czy nie?

Ja kiedyś kupiłam dwie wody toaletowe - były wspaniałe, ale nietrwałe. Poza tym zostały wycofane. Gdyby ten zapach był trwalszy, wart byłby tyle co markowe perfumy, serio. Cudowne były.

13

Odp: Avon - dobry czy nie?

wszystko zależy od tego na jaki produkt się trafi. Ja osobiście używam kredki do oczu i perełek brązujących firmy Avon i jestem zachwycona.  Fakt, kredka nie należy do najtrwalszych, jednak przez to że jest miękka, bardzo fajnie się nakłada i na bardzo długo starcza.

Nie cierpię natomiast tuszy z Avonu. efekt posklejanych rzęs to jednak nie to czego oczekuje.
Po za tym te nowe tusze mnie uczulają, oczy mi puchną i łzawią... masakra..

perfumy maja ładny zapach, jednak są diabelska nietrwałe.

14

Odp: Avon - dobry czy nie?

Masz cienką czy grubą kredkę? Ja mam grubą i rzeczywiście nakłada się wygodnie i łatwo, najczęściej wystarczy pociągnięcie bez żadnych poprawek, fajnie się rozprowadza na górnej powiece.

15

Odp: Avon - dobry czy nie?

Z Avonem to różnie bywa, ja np. używam od lat kredek stamtąd i jestem bardzo zadowolona, tak samo jak trafię czasem na jakieś fajne perfumy. Ale są też rzeczy, które są nie zbyt dobrej jakości jak np. lakiery do paznokci czy kosmetyki. Także Avon tak, ale tylko wybrane produkty.

16

Odp: Avon - dobry czy nie?

Avon zdecydowanie odradzam. Jak już to tylko kosmetyki z Avonu ale te z serii Anew , reszta to jest do niczego. A wiem bo stosowałam kosmetyki od tej firmy m.in. podkłady , to co ja po nich miałam to tragedia : takie pryszcze krosty itd. itd. Dlatego Avon mówię zdecydowane NIE !!!

17

Odp: Avon - dobry czy nie?

Powiem tak.. mają swoje dobre produkty, które kupuje, już np od lat
ale jak każda firma, mają też swoje buble wink

18

Odp: Avon - dobry czy nie?

Mam tylko mgiełkę i dwa rodzaje perfum. Z perfum jestem zadowolona- długo i intensywnie pachną. W Avonie można zamawiać próbki kosmetyków więc planuję zakupić różne kolory pomadek wink

19

Odp: Avon - dobry czy nie?

Swojego czasu używałam kosmetyków marki avon ale dosyć szybko mi się znudziły. Aktualnie fajne produkty ma maybelline a szczególnie dobrze zachowują się ich tusze do rzęs. Wielu osobom wydaje się, że za porządny tusz trzeba sporo zapłacić. Nie zawsze. To oczywiste, że można znaleźć dobry tani tusz do rzęs – ważne tylko, by nie sugerować się ceną i nie dokonywać wyboru wyłącznie na jej podstawie. W sklepach często można złapać kosmetyki czołowych producentów w promocji, a są również marki mniej znane, a jednak wypuszczające profesjonalne produkty.

20

Odp: Avon - dobry czy nie?

Niektóre produkty lubię. W większości są to jednak perfumki.

21

Odp: Avon - dobry czy nie?

Kupowałam ostatnio dwa opakowania perfum. Viva la vita i perceive niemieskie. Pierwsze są dośc słodkie, kwiatowe więc chyba zostawię je na cieplejsze dni. Perceive mega przyjemnie skomponowaly się z moją skórą i myśle, że jeszcze je kiedyś kupię. Z ciekawości wzielam też głęboko oczyszczająca maseczka przeciw wągrom od Clearskin i jestem zadowolona. Wysychając tworzy silikonową warstwę, która się ściąga razem z wągrami. Syn mi ją ostatnio podbiera smile

22

Odp: Avon - dobry czy nie?

Zapachy mają ładne, tylko szkoda, że dość nietrwałe sad Mieli kiedyś takie cudne lekkie perfumki, ale udało mi się je kupić jak już wychodziły. To był ostatni katalog z nimi. sad

23

Odp: Avon - dobry czy nie?

To fakt, te niebieskie perceive są trwalsze, ale tez nie wytrzymają całego dnia.

24

Odp: Avon - dobry czy nie?

Jest pełny chemii, bo to przecież nie są kosmetyki naturalne - więc nie dla mnie...

25

Odp: Avon - dobry czy nie?

to najgorsze co możesz wybrać
ja tylko miałam problemy z ich kosmetykami

Ostatnio edytowany przez magra (2018-03-01 11:53:41)