326

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Mam teraz krem cc z Kolastyny i fajny jest tak na co dzień nawet zamiast kremu z rana gdy cały dzień siedzi się w domu. Ma bardzo słabą pigmentację dzięki czemu poprawia koloryt skóry i wygląda bardzo naturalnie.

327

Odp: Czy malujecie się codziennie?

ok 15 minut, cały makijaż, chyba że chcę zrobić coś co wymaga trochę więcej czasu, np. precyzyjnie pomalować usta. maluję się zawsze kiedy wychodzę, no chyba że jest to wycieczka po gazete albo bułki, wtedy odpuszczam smile najważniejszy jest podkład albo krem bb, delikatnie zaznaczone brwi i w sumie tyle wystarczy

328

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Niestety maluje się codziennie sad 10-15 minut, raczej nie pod kolor ubioru, tylko mam swój już stały od lat typ kolorów, którymi lubię się malować. Chociaż czasami zaliczam jakąś wpadkę, jak mi się zachce nowego koloru i przezresztę dnia czuję się dziwnie, albo zmywam w łazience, ale bez makijażu też nie czuję się zbyt komfortowo sad

329

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Maluję się praktycznie codziennie, ale nie mam też problemu z wyjściem bez makijażu:) Zazwyczaj zajmuje mi to jakieś 20 minut:D Chyba, że to wieczorne wyjście to wtedy trwa to dłużej:) W sumie ograniczam się do fluidu, różu i kreski na oku, no może czasem jakieś delikatne cienie:)

330

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Codziennie, inaczej bym nie wyszła do ludzi. big_smile

331

Odp: Czy malujecie się codziennie?

W weekendy odpuszczam pełny makijaż, tylko szminki używam.

332

Odp: Czy malujecie się codziennie?

maluję się maksymalnie 10 minut raczej delikatnie, jak nie wychodzę do pracy to w ogole rezygnuje z makijazu, mam zdrowsza cere o wiele bardziej niż kolezanki ktore sa fankami makeupu

333

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Jak nie wychodzę z domu  to tylko nakładam krem lub olejek na twarz

334

Odp: Czy malujecie się codziennie?

U mnie podkład i szminka codziennie, inne kosmetyki raczej tylko na imprezę

335

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Może gdybym pracowała w młodszym zespole, to częściej robiłabym pełny makijaż. Pracuję z osobami, które już tak specjalnie się do pracy nie stroją, nie malują, nie czeszą. Nie trzeba się zbytnio wysilać, więc pełny makijaż robię tylko na okazje.

336

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Dziś akurat nie malowałam się bo mam home office, ale zwykle podkład, szminka i tusz są w użyciu:)