1

Temat: Sylwestra czas planować

Zastanawialiście się jak spędzicie tegorocznego Sylwestra? Mój plan to pojechać gdzieś na narty w tym okresie. Spędzaliście w ten sposób Sylwestra, jak go oceniacie, jakieś propozycje miejsc?

2

Odp: Sylwestra czas planować

Najlepszy sylwester to polskie góry, kulig i szampan na stoku:)

3

My w tym roku też mamy w planach wypad w góry połączony z imprezą sylwestrową.Myśleliśmy,że jak co roku wyjedziemy gdzieś w nasze góry,ale znajomi namawiają nas na wyprawę na Ukraine do miejscowości Bukowel,byli tam w zeszłym roku i bardzo im się podobało.Narazie czekam,aż przedstawią szczegóły swojej oferty smile

4

> Elka29 napisał/a:

> My w tym roku też mamy w planach wypad w góry połączony z imprezą sylwestrową.Myśleliśmy,że jak co roku wyjedziemy gdzieś w nasze góry,ale znajomi namawiają nas na wyprawę na Ukraine do miejscowości Bukowel,byli tam w zeszłym roku i bardzo im się podobało.Narazie czekam,aż przedstawią szczegóły swojej oferty smile

Nie czekaj na ich propozycję sama poszukaj i ich zaskocz fajną propozycją takiego sylwestra jaka ma w swej ofercie Wytwórnia Wypraw. Moim najlepsza propozycja z dobrą organizacją, a na dodatek w dobrej cenie. Wiem co mówię gdyż właśnie z nimi w Bukowel bawiłam się w ubiegłym roku. W tym roku natomiast idziemy na domówkę do przyjaciół.

5

Bukowel to fajna miejscówka, kilka razy byłam tam na nartach. Nigdy jednak nie pomyślałam by pojechać tam na Sylwestra. Zabawa w ukraińskim klimacie z ich lokalnymi przysmakami to fajna propozycja, muszę jeszcze tylko przekonać osoby towarzyszące.