551

Odp: Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostatnio

Moje ukochane żele pod prysznic z bodyshopu, uwielbiam ich zapach. Nie wspominając o ostatniej promocji w znanej drogerii.

552

Odżywkę Syoss smile Uwielbiam ich produkty!

553

Krem nawilżający firmy Cien, którego poleciła mi koleżanka.

554

Piankę Taft. Trzeba poukładać sobie w głowie i na głowie big_smile

555

Olejek z magnolii do twarzy Harika smile cudooo
http://www.harikabeauty.com/olejek-do-twarzy-harika/olejek-z-magnolii-do-twarzy-30ml-1-fl-oz

556

Metalizowane cienie do powiek swederm. Świetne, mają kremową konsystencję, o wiele lepiej się u mnie sprawdzają niż sypkie czy prasowane. Efekt na powiekach świetny i trwały. To co prawda limitowana edycja, ale mam nadzieję, że wprowadzą kolejne.

557

Balsam od Garniera (zielony), i kilka hybrydek do pazurków NOX smile

558

Ostatnio kilka półproduktów do stworzenia własnej odżywki do włosów i własnego olejku do kąpieli smile

559

Nie odważyłabym się robić sobie sama. Z ostatnio zakupionych to ulubiony tonik do twarzy z nivea. smile

560

No niestety czas leci i stajemy się coraz "młodsi". Ja mam taki patent z minerałów morza Martwego. Do przemywania twarzy mydło z nagietkiem In Collina, potem jak wyschnie do nawilżenia na noc Cleadermę DCB. Oczywiście ja nie młodnieje smile ale skóra na buzi nie wygląda już tak paskudnie.

561

ostatnio kupiłam sobie nowy fluid, bo na jesien zawsze szukam czegos co lepiej kryje ( ahh te posłoneczne plamy…). Wybrałam podkład z Eveline, Liquid Control HD. Uzywam od niedawna, ale jak na razie jestem zadowolona, bo przede wszystkim potrafi ladnie ukryc wypryski albo te nieszczęsne plamki. Przy okazji, mimo tego ze mam dość tłustą cerę to potrafi delikatnie ją zmatowić smile

562

Perełki zmiękczające do kąpieli stóp, balsam wyszczuplający, odżywkę unoszącą włosy i taki sam szampon smile

563

Moje też potrzebują uniesienia, bo czapka je przytłacza:(
Ale ostatnio tylko kupiłam tonik ogórkowy i krem ochronny do twarzy na zimę

564

Ja od jakiegoś czasu zastanawia się nad czymś takim jak [url=https://arkana.pl/eksperci/kwas-dla-wrazliwcow]kwas laktobionowy[/url], mam spory problem ze skórą na twarzy, zaczerwienieniami oraz trądzikiem, na który w moim przypadku nic nie działa. Kwas ten nie wywołuje podrażnienia skóry jak inne, co ciekawe działa regulująco na złuszczenie się naskórka. Słyszałam ze kwas laktobionowy ma silne właściwości regenerujące, łagodzące podrażnienia, zaczerwienienia oraz stany zapalne.