1

Temat: Efekt odmłodzenia

Czesc, szukam bezpiecznego zabiegu czyli takiego który nie ma powikłan a żeby dawał efekt odmłodzenia. Mam 48 lat i bardzo wiotką skóre, właściwie jakos w ciągu ostatniego roku bardzo pogorszył sie jej stan dlatego chciałabym jakoś z tym powalczyć. Problem mam głównie ze zwiotczałymi ramionami i biustem, troche też brzuch ale w pierwszej kolejnosci chciałabym sie zająć górą. Jaki zabieg tutaj by sie nadawał i jakiej ceny za niego sie spodziewac?

2

Odp: Efekt odmłodzenia

Może zabiegi z kolagenem, np. seria masek profesjonalnych? Zależy też czy skóra jest tłusta czy sucha, ale kosmetyczka na miejscu na pewno coś dobierze

3

Odp: Efekt odmłodzenia

tym zabiegu efekty są super.. koszt co prawda to ok 1000zł ale warto

4

Odp: Efekt odmłodzenia

wg mnie to też się może kwalifikować pod  mezoterapie, wydaje mi sie że możesz ją zrobić na dowolną cześć ciała, sama chciałam sobie zrobić na dekolt ale zaszłam w ciąże i narazie nie moge

5

Odp: Efekt odmłodzenia

To prawda, że ciąża stanowi przeciwwskazanie do mezoterapii, tak samo jak karmienie piersią, więc będziesz musiała odczekać. Co do likwidacji zwiotczeń w obrębie ramion czy biustu, mezoterapia igłowa jest jak najbardziej odpowiednim zabiegiem. Dzięki połączeniu kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu z witaminą B5 i kompleksem antyoksydantów czyni skórę bardziej jędrną i elastyczną. Wzmacnia tkanki skórne, wywołując efekt naprężenia. O szczegółach mezoterapii oraz ofercie naszego gabinetu można poczytać tutaj:  Polecamy promocyjne pakiety mezoterapii i karboksyterapii. W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania ofertą zapraszam do kontaktu.

6

Odp: Efekt odmłodzenia

A co to jest ta karboksyterapia? O mezoterapi już słyszałam, ale o tej drugiej zupełnie nie. Tez jest bezpieczna? Bardzo mi zależy żeby nie było skutków ubocznych, nie chce sobie napytać biedy

7

Odp: Efekt odmłodzenia

Karboksyterapia to zupełnie bezpieczny zabieg, bo zgodny z naturalnymi procesami zachodzącymi w organizmie. Nie powoduje powikłań, nie wymaga też okresu rekonwalescencji. Jej sekret polega na wykorzystaniu dwutlenku węgla, który wstrzyknięty pod skórę pobudza produkcję kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za sprężystość skóry. Zabieg stosuje się w celu redukcji cellulitu, rozstępów i zwiotczeń. Ma też działanie odchudzające. W połączeniu z mezoterapią przynosi wielce zadowalające efekty. Jeżeli interesują Cię szczegóły zabiegu, odwiedź naszą stronę internetową: gdzie możesz dowiedzieć się więcej smile

8

Odp: Efekt odmłodzenia

Istnieje bardzo wiele zabiegów, które mogą w przypadku takiego typu skóry pomóc. Sama wielokrotnie korzystałam z różnego rodzaju zabiegów i efekt zazwyczaj był doskonały. W sumie najczęściej korzystałam z zakładu medycyny estetycznej głównie dlatego, że mają naprawdę spory wybór różnych, naprawdę skutecznych zabiegów.

Ostatnio edytowany przez Lana (2017-10-25 15:46:39)

9

Odp: Efekt odmłodzenia

W pierwszej kolejności sugerujemy konsultację z Kosmetologiem, który dobierze rodzaj terapii najbardziej odpowiedni to rodzaju skóry, jej stanu i zdrowia.

Skóra to największy organ człowieka i należy traktować ją z ostrożnością, co za tym idzie nie można bezpiecznie i skutecznie dobrać odpowiedniej terapii sugerując się kilkoma słowami z forum smile

Zabiegów jest wiele, jednak trzeba je odpowiednio dobrać i stworzyć odpowiedni plan na poprawę.

Co do wspomnianej Karboksyterapii to oczywiście można nią zdziałać bardzo wiele, jednak gdyby była całkiem bezpieczna to nie miałaby przeciwwskazań zdrowotnych do jej stosowania.
Jednak je posiada.

Dobieranie leczenia bez zbadania pacjenta oraz przeprowadzenia wywiadu nie jest prawidłową praktyką w żadnej dziedzinie smile

10

Odp: Efekt odmłodzenia

[quote=koralina123]A co to jest ta karboksyterapia? O mezoterapi już słyszałam, ale o tej drugiej zupełnie nie. Tez jest bezpieczna? Bardzo mi zależy żeby nie było skutków ubocznych, nie chce sobie napytać biedy[/quote]

W dużym skrócie - Karboksyterapia jest zabiegiem podczas którego do skóry wstrzykiwany jest dwutlenek węgla.
Skutkiem jest powstanie kontrolowanego zapalenia skóry. Stan zapalny sprawia iż skóra włącza "procesy odnowy".

Wszystko zależy od człowieka - każdy zabieg może mieć skutki uboczne jeśli nie jest wykonany prawidłowo.

Podstawą jest wyeliminowanie ewentualnych przeciwwskazań do przebycia zabiegu.
Bardzo proszę nie wierzyć nikomu, kto doradza zabieg bez zbadania pacjenta. Konsekwencje mogą być bardzo poważne.

11

Odp: Efekt odmłodzenia

Poleca zabieg kolagenem Nithya - to taka mezoterapia preparatem kolagenowym. Preparat to czysty kolagen, taki sam jak występujący w skórze dlatego jest maksymalnie bezpieczny smile

12

Odp: Efekt odmłodzenia

No wszystko ok. ale efekty nie pozostaja długo. Pół roku góra rok.

13

Odp: Efekt odmłodzenia

Każdy chce wyglądać młodo i każdy chyba szuka na to jakiś sposobów. Ja ostatnio wykonałam zabieg Ellanse, który nie tylko wypełnia zmarszczki, ale również mocno odmładza. Wyglądam inaczej i czuję się lepiej.

14

Odp: Efekt odmłodzenia

Hmmm , jeżeli ciało jest wiotkie , to może spróbuj np kolagenu . Wiem,ze jest taki z ryb słodkowodnych. On jest bodajze w płynie, nie w tabletkach.Drugą rzeczą nad którą warto się zastanowić ( i sama nad tym myślę ) jest tzw zabieg wampirzego liftingu z  wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego .  Także , trzeba pomyśleć.W moim przypadku to nie tyle co odmłodnienie , ale pozbycie się zmarszczek mimicznych na czole , które przysięgam ze są przepaskudne .

15

Odp: Efekt odmłodzenia

Ja byłam ostatnio hotelu i korzystałyśmy z koleżankami z zabiegów  w tamtejszym spa, powiem szczerze, że byłam zaskoczona efektami i tym, jak się po nich prezentowała moja skóra, bardzo polecam, tym bardziej, że nie jest drogo, najbardziej ultra lifting smile

16

Odp: Efekt odmłodzenia

Po pierwsze musisz dobrze dbać o nawilżenie cery, to jest bardzo ważne, no i ogólnie o cerę. Ja używam natłuszczającego kosmetyku i bardzo go sobie chwalę. Ogólnie jest super!

17

Odp: Efekt odmłodzenia

To prawda. Np. kwas hialuronowy świetnie nawilża, pozwala zatrzymać wodę w skórze, ja na przykład lubie taki krem, a właściwie masło do ciała.W końcu to nie tylko twarz nam się marszczy, szyja, dekolt i dłonie najczęściej zdradzają nasz wiek wink

18

Odp: Efekt odmłodzenia

Słyszałam ostatnio o takich zabiegach przeprowadzanych za pomocą technologii HIFU - skupionych fal ultradźwiękowych. Taki zabieg zwiększa sprężystość i napięcie skóry, więc brzmi to naprawdę super. Opinie, które wdziałam w internecie wydają się naprawdę dobre, a któraś z was może korzystała np. z Ultraformera III?

19

Odp: Efekt odmłodzenia

Ja może nie polecę tu zabiegu, ale odkryłam że tlenoterapia świetnie działa na skórę. Podobno ma rzeczywiście działanie przeciwstarzeniowe, ale to co ja widzę to ładniejsza skóra, bardziej gładka i nawilżona. A byłam na kilku sesjach tylko. Odkryłam to podczas terapii na migrenę i chyba będę chodzić tak o co jakiś czas, dla skóry smile Polecam atamed jakby ktoś też chciał sprobować smile

20

Odp: Efekt odmłodzenia

Takim bezpiecznym zabiegiem bedzie tez wampirzy lifting - czyli zabieg z osoczem bogatopylkowym. Ja akurat mialam go wykonowany w swietnej klinice Bienkowscy Clinic w Czestochowie i efekty sa naprawde oszalamiajace smile No i najwazniejsze wlasnie, ze zabieg nie moze wywolac alergii bo podawane jest nasze wlasne osocze smile

21

Odp: Efekt odmłodzenia

O osoczu bogatopłytkowym słyszałam wiele dobrego, aczkolwiek równie dobrym zabiegiem odmładzającym jest Exilis, który jest zabiegiem bezinwazyjnym. Miałam okazję z niego skorzystać , jest całkowicie bezpieczny, oczywiście jak każdy zabieg tak i ten wymagał powtórzenia. w moim przypadku było to 5 sesji, ale już po pierwszym zabiegu widziałam efekty.

22

Odp: Efekt odmłodzenia

owszem wampirzy lifting jest skuteczny smile

23

Odp: Efekt odmłodzenia

a moim zdaniem jeśli problem związany ze zmarszczkami nie jest jeszcze za bardzo zaawansowany to warto spróbować z dobrej jakości kremem. U mnie świetnie sprawdza się ten, który zawiera peptyd z jadu węża. Super efekt liftingu i odmłodzenia.

24

Odp: Efekt odmłodzenia

Używam dobrych kremów ale zmarszczki i tak są i pojawiają się nowe. W pewnym wieku tak to jest… Znajoma mnie namawia na płatki MezoPure. Znacie je?

25

Odp: Efekt odmłodzenia

Zdecydowanie warte polecenia – nowoczesna technologia umożliwia aplikowanie kwasu hialuronowego w głąb skóry, dzięki czemu poprawia się jej elastyczność, wygląd i nie ma widocznych zmarszczek.