26

Odp: Dom

Cześć wszystkim. Właśnie powoli przymierzam się do budowy własnego domu. Muszę przyznać, że chodziło mi to po głowie już od jakiegoś czasu, ale teraz na poważnie zacząłem ogarniać różnego rodzaju opcje. Już nawet mam wybraną działkę, gdzie potencjalnie dom mógłby stanąć.

I tu właśnie pojawia się mój problem – poszukuję jakiejś sprawdzonej firmy, która zajęłaby się kompleksowym sprawdzeniem działki przed rozpoczęciem budowy. Chodzi o jakąś firmę z Katowic lub miejscowości okolicznych. Popytałem trochę znajomych w tym temacie i polecali mi [url]http://geobud.pl[/url] Podobno świetnie, sprawnie i bardzo kompleksowo wykonują wszystkie usługi, a do tego mają ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży, więc raczej na sto procent wiedzą co robią smile Co o tym sądzicie? Czy ta oferta byłaby Waszym zdaniem warta uwagi?

Przyznam, że chciałbym mieć ciut więcej różnych możliwości do wyboru, więc fajnie by było, gdybyście byli w stanie mi coś jeszcze polecić w tym zakresie smile Najlepiej właśnie z Katowic lub po prostu z województwa śląskiego.

Ostatnio edytowany przez epasela (2017-10-15 15:51:36)

27

Odp: Dom

Dużo. Wykończenie wnętrza które jest w stanie developerskim też wymaga sporego wkładu. Do tego zakup całego wyposażenia i uzbiera się dość duża kwota.