76

Odp: Depilacja laserowa

miałam w dermedika w krakowie i moim zdaniem bezbolesny zabieg, a efekty są naprawdę dobre, ja mam czarne włosy, więc dla mnie to ogromna ulga... jak ktoś ma podobnie to na pewno wie, że to dobre rozwiązanie.

77

RenataN napisał/a:

Żeby depilacja była skuteczna trzeba świadomie wybrać gabinet - sprawdzony i wiarygodny. Podstawa to żeby mieli LASER a nie IPL. Najbardziej sprawdzony jest LightSheer oraz lekarza dermatologa. Wtedy skuteczność jest gwarantowana. Boicie się bólu - upomnijcie się o krem znieczulający EMLA podczas konsultacji lekarskiej-lekarz wypisze receptę i wytłumaczy jak się znieczulić. CENA: dobre gabinety mają różne formy rabatów- często trzeba zapytać. Zwykle gdy się planuje większą ilość zabiegów (np różne partie ciała) dostaje się rabat - trzeba po prostu rozmawiać, pytać i indywidualnie dogadywać się - wszystko zależy od włosów, karnacji, powierzchni ciała. ALE PAMIĘTAJCIE - co tanio to drogo - znam wiele osób, które wydały kasę na IPL a później i tak wydawali na LightSheer bo zabiegi IPL okazały się nieskuteczne.

No jasne... boisz się bólu to się znieczul...
Lepiej iść do gabinetu gdzie mają sprzęt oparty o nowszą technologię niż ten cały light sheer.
Przyjaciółka raz poszła na zabieg tym laserem i bardzo żałowała.
To nie prawda że IPL nie działa, trzeba tylko wybrać miejsce gdzie mają nowy sprzęt i wymieniają głowice a nie oszczędzają na wszystkim.
Nowy IPL zadziała, możecie mi wierzyć smile

78

Na depilacje laserowa polecam wybrac sie do Warszawy do kliniki Miracki. Tu opis zabiegu  ja jestem bardzo zadowolona z efektow big_smile Sam zabieg jest bezbolesny jesli wybiera sie tak profesjonalna klinike jak ta

Ostatnio edytowany przez chrumka (2017-10-04 21:50:20)

79

Ostatnio takie zabiegi estetyczne są bardzo popularne. Na pewno warto dowiedzieć się więcej. Pozdrawiam! smile

______

80

ja się zdecydowałam na depilację  w łodzi, mogę polecić panie które tam pracują, pełen profesjonalizm i dobre efekty smile

81

Słyszałyście o depilacji laserowej Vectus? Ja jestem z Gdyni i słysząc reklamę w radio ESKA bardzo mnie to zaciekawiło. Dodam, że w trójmieście właśnie Clinica Cosmetologica wykonuje takie zabiegi.

82

Ja swego czasu bardzo chciałam laser, ale co z tego skoro nie wychodzi na jasnych włosach...
Wolę więc nie ryzykować i nie wywalać kasy w błoto, wolę zrobić epilfree

83

Pozwolę sobie na drobne doinformowanie:

Wykorzystując najnowszą technologię wśród urządzeń IPL możemy epilować nawet z aktywną opalenizną.
Wystarczy 4 dni odpoczynku skóry od słońca zamiast 4 tygodni (przy klasycznych urządzeniach).

Zostało to osiągnięte poprzez podzielenie dawki energii jaką dostarczamy do skóry na kilka mniejszych dawek, podawanych skórze w ciągu jednej sekundy. Dodatkowo oprócz światła lasera część energii pochodzi z fali RF.

Powoduje to akumulowanie energii w krótkim czasie i jest równie skuteczne (jeśli nie bardziej) niż jednorazowe uderzenia laserem.

Skutkiem jest NAPRAWDĘ BEZBOLESNA epilacja laserowa dla wszystkich.

Jednocześnie rozwiązanie to jest skuteczne nawet przy naturalnym kolorze blond.
Oczywiście potrzebne będzie 2-4 powtórzeń więcej niż w przypadku włosa czarnego, jednak przy naszym urządzeniu nie ma co się martwić o komfort podczas samego zabiegu.

Chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania smile