51

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Hel uwielbiam:)

52

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Hel piękny jest polecam na jesień tam byłam:) Na weekend Bożego ciała wyjeżzam do Karpacza ponieważ dawno tam nie byłam hotel z moim chłopakiem zarezerwowałam na 5 dni idealny będzie. Na wakacje jeszcze nie wiem gdzie pojedziemy ale zobaczymy czas pokaże a może zostaniemy w domu.

53

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Potwierdzam, na Helu jest pięknie smile

54

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

bardzo bym chciała tam być ale niestety tam dla mnie jest za daleko i tam niestety nie pojadę. Szukam zawsze czegoś bliżej i ze strony albo Świnoujścia albo jeszcze Kołobrzegu. Do Helu tak daleko, że nawet mi się tam nie opłaca z mężem taki kawał jechać.

55

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Wybrzeże francuskie jest fajne, przede wszystkim gwarantowana pogoda:) jezeli lubicie aktywnie spędzać czas to polecam tego typu wyjazd

56

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Widzę,że większość z Was planuje wakacje w naszym kraju albo w Europie.Czy wiecie,że wakacje za granicą w tych egzotycznych krajach wcale nie musza być tak drogie? Wiele zależy od tego jak sobie wszystko zaplanujemy. Często może się okazać,że lot można sobie zabukować w bardzo dobrej cenie. A to jest największy wydatek.

57

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Według mnie wartowybierać się  nad polskie morze. Z takich miejsc nad naszym morzem mogę polecić Kołobrzeg i spa. Ceny są dokładnie takie jak na stronie jednak często są promocje na które na prawdę warto się łapać

58

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

A ja najbardziej kocham polskie morze, a w szczególności - Łebę. Uwielbiam szum fal, śpiew mew i ten wchodzący wszedzie piasek big_smile. Łeba to obowiązkowy punkt na mapie wyjazdowej podczas każdych wakacji.

59

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

polecam wyspy greckie (Rodos, Kreta, Kos) albo kanaryjskie. Wcale nie muszą takie wakacje kosztować więcej niż nad polskim morzem. sama zawsze znajduje loty w okazyjnych cenach. Nawet czasami warto polecieć nawet na weekend, żeby coś zobaczyć i chwilę odetchnąć.

60

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Rezerwacja noclegu nad morzem zawsze stanowi duży problem dla turystów. Niejednokrotnie spotykają się oni z ofertami już nieaktualnymi, brakiem sprawdzonych informacji lub niepoprawnością danych kontaktowych. Wszystkie te problemy rozwiązuje baza, gdzie każdy turysta znajdzie aktualne i sprawdzone informacje na temat noclegów, atrakcji turystycznych oraz imprez w Łebie.

61

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Pewnie, że tak. W tym roku to dopiero będzie problem. W końcu większość postawi na wczasy w kraju.

62

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Ja mogę polecić nadmorskie kwatery - niejednokrotnie korzystałam i faktycznie fajne są te pensjonaty smile

63

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Nie wiem czemu tak bardzo jest ostatnio promowane polskie morze smile Przecież oni nigdy nie musieli narzekać na brak turystów, a ceny europejskie (w sensie drogo jak smok) tylko zachęcały niezdecydowanych tongue Sorry, ale doświadczenie mi mówi, żeby omijać Bałtyk szerokim łukiem. Za tą samą cenę, już z wydatkami osobistymi - mam świetne wycieczki za granicę. W pełni zorganizowane, z fajnym hotelem, obsługą i przewodnikiem smile No i do odwiedzenia jest znacznie, znacznie więcej niż kościół w Trzęsaczu, latarnie morskie i knajpa z rybą z frytkami big_smile

64

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Nie jeździmy na nasze morze od lat, nie widzę sensu. Po co mi wakacje, na których nie ma ładnej pogody i ciepłej wody? Bzdura. A przy dzieciach to jednak dla nas podstawa. Powiedzmy, że wakacje u nas mają sens jeszcze wtedy, gdy ma się hotel z aquaparkiem i wieloma atrakcjami, ale ile trzeba za coś takiego zapłacić? No niestety, to już kolosalne sumy. Chociaż tyle, że dojazd na wybrzeże został mocno poprawiony.

65

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Mam takie samo podejście. Szkoda urlopu na brak pogody. Lepiej dołożyć i pojechać na przykład do Chorwacji.

66

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Ale czy Chorwacja jest droższa? Kwatery, jedzenie na mieście, ceny w sklepach?
Nie ma takiej różnicy. Jedynie droga nieco dłuższa. Owszem - jeśli samolotem to koszty już wysokie, ale na dobrą sprawę przecież do Chorwacji da się własnym autem dojechać przez noc. Czy tak nie lepiej?

67

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Jeśli wybieracie się do Włoch, warto sprawdzić jaka waluta tam obowiązuje.

68

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Ja jak co roku stawiam na aktywny wypoczynek. Wyruszam więc na wycieczkę objazdową do Iranu i Azerbejdżanu , która będzie wiodła dawnym jedwabnym szlakiem. Będę miała okazję wypocząć nad morzem w Nabraniu, w górach, na pustyni, w Teheranie, Meszhedzie i Tabrizie. Jestem ciekawa jak ludzie potrafią zamieszkiwać na pustyniach w wioskach z gliny i piasków lub w wioskach wykutych w skale. Interesującą częścią wycieczki będzie również móc zobaczyć wulkany błotne, pustynie solną jak i zanikające słone jezioro Urmia. Wyjazd zapowiada się cudnie.

69

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

A może zapytaj o to znajomych? Mi się wydaje, że to jest naprawdę bardzo dobre źródło informacji smile

70

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Polska jest piękna...

71

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Ładnie jest na Słowacji i ceny też ok

72

Odp: Wakacje - gdzie możemy je spędzić?

Polecam Kujawy, mnie zauroczyly!