26

Odp: Woda z cytryną na oczyszczenie organizmu

Uwielbiam wodę z cytryną, u mnie działa na poranny ból głowy i kiedy się odwodnię

visit our website

27

nie wydaje mi się, żeby cytryna miała jakoś super działać. wystarczy picie wystarczającej ilości wody dziennie, nie ważne czy z cytryną, czy nie, przynajmniej ja tak myślę.

28

Ja tak piję od pół roku i już widzę pozytywne efekty.

29

ale umówmy się - woda z cytryną nie jest lekiem, a raczej czyms co wspomaga... wiadomo ze jesli ktos ma problem z zaparciami juz którys dzien z kolei, to lepiej wypic np.lek  ktory szybko przyniesie ulgę, woda z cytryna ma zapobiegac takie sytuacji. chyba lepiej zapobiegac niz leczyc?

30

tez ja pije naczczo tak pol godziny przed sniadaniem ale dodatkowo pije tez dicopeg 10g by przyspieszyc metabolizm i oczyscic jelita

31

Ja bardzo długi czas piłam wodę z cytryną i świetnie działała na mój organizm smile Ostatnio jednak spróbowałam witaminy C w płynie:) Ciężko mi jednak stwierdzić efekty bo kupiłam ją tydzień temu dopiero. Ale na pewno w smaku jest lepsza smile Kupiłam ją tutaj http://www.vitac.pl/witamina-c

32

Podobno pita na czczo świetnie alkalizuje organizm... ale ja bym podchodził z dozą ostrożności do takich doniesień ;P