1

Temat: Salony urody

Witam, pomyślałam sobie żeby zrobić w tym wątku przegląd najlepszych salonów urody, w których robią fajne pazurki. Co Wy na to? Ja polecam: piekniejszaty, to mój ulubiony salon. bardzo dokładnie robią pazurki i maja dobre ceny.

2

Odp: Salony urody

Salon Elegante - kosmetyczka i fryzjer, od lat tam chodzę i nie zamierzam zmieniać:)

3

myślę, ze jak ktoś poleca jakieś miejsce, to jeszcze powinien podać w jakim mieście...

4

Fajnie, że istnieje taki wątek, bo ja niestety kiedyś się nacięłam i... nabawiłam się w salonie bardzo nieładnej choroby. Nie będę pisać który to salon, zresztą już go nie ma... Odtąd wszystkie zabiegi na paznokciach robię sama - także nie obce mi jest użycie takiej frezarki czy lampy UV wink

5

A wg mnie jak coś jest nie tak z salonem, nie zachowuje higieny, czy coś spartaczy, to tzreba ich wytykać po nazwie, zeby ostrzec innych.

6

Faktycznie. Bardzo cenna uwaga. Sama generalnie korzystam z ofert salonów wyłącznie jeżeli chodzi o pielęgnację skóry, czy też strzyżenie. Natomiast w kwestiach stylizacji paznokci sama radzę sobie całkiem dobrze, oczywiście sięgając po dobre produkty, jakimi na pewno są chociażby oliwka do skórek. Bardzo ciekawe produkty tego rodzaju można znaleźć w https://indigohomespa.com/pl,manicure,o … korek.html , a co więcej do wyboru mamy tutaj wiele oliwek tego rodzaju o różnorodnych zapachach.

7

Ja ze swojej strony mogę polecić La Piel w Piekarach Śląskich, nie wiem czy w ogóle ktoś jest z tych okolic wink Salonik mały i skromny, ale hybrydy dziewczyny robią na najwyższym poziomie

8

W którym miejscu w Piekarach? Gdzieś w centrum, czy rzucony gdzieś na obrzeżach?

9

Przy Bytomskiej, więc to, bardziej centralnie sie nie da smile Więcej info znajdziesz tutaj http://lapiel-med.pl/

10

Wizyty w takich salonach przeważnie są bardzo drogie i dlatego, nie każdy może sobie pozwolić na profesjonalny zabieg. Dlatego fajnie kiedy pracodawcy wychodzą naprzeciw potrzebom swoich pracowników, oferując im zniżki zdrowie i uroda które możemy mieć dzięki pakietyoksystem.pl/. To pozwala na wybór odpowiednich zabiegów mających poprawić z stan urody oraz zdrowia.

11

Dla mnie na pierwszym miejscu zawsze będzie salon fryzjerski Gnatyshyn w Warszawie. Co prawda nie jest to typowy salon kosmetyczny, ale na miejscu można również zadbać o swoje paznokietki. Zawsze wychodzę bardzo zadowolona i niezmiennie wracam!