126

Odp: Nerwica

Nerwica to przekleństwo, niestety często doprowadza nas do niej otoczenie, np. nerwowa atmosfera w domu, którą dziecko chłonie jak gąbka. Na co dzień da się z nią żyć, ale czasem są takie napady, że bez pomocy specjalisty np.z  https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ , naprawdę ciężko jest funkcjonować. Wszystko potrafi wywołać nienaturalnie duży stres okropność hmm A najgorsze, że to wszystko siedzi w naszej głowie.

127

Odp: Nerwica

Oj tak wsparcie psychiatry może być nieocenione w tym przypadku...Ja mogę polecić take psychiatra Warszawa, są to osoby z placówki PROSEN- http://znajdzlekarza.pl/psychiatra/warszawa

128

Odp: Nerwica

Szukajmy wyciszenia w aktywności fizycznej. Moim zdaniem bardzo wyciszająca będzie joga. Wysiłek fizyczny powoduje produkcję hormonu szczęścia. Niestety nie każdy potrafi sam sobie poradzić z własnym stresem. Wówczas trzeba pomyśleć o zwrócenie się do specjalisty  po pomoc. Nie ma się co wstydzić dużo ludzi korzysta z takiej pomocy, a nasze zdrowie jest najważniejsze.

129

Odp: Nerwica

a co powiecie na magnetoterapię? tutaj czytałam o niej wiele dobrego. tą metodą są także leczeni pacjenci w szpitalach, ale podobno jest juz możliwość stosowania jej w domach

130

Odp: Nerwica

Aza ma rację, bardzo mocno pomaga aktywność fizyczna, jest to lekarstwo nie wiele dolegliwości. Jednak czasem nie wystarcza...

131

Odp: Nerwica

Trzeba koniecznie znaleźć sobie jakieś zajęcie które pozwoli na zrelaksowanie i nabranie dystansu do wielu rzeczy. Inaczej może się to w negatywny sposób odbić na naszym zdrowiu. Ja sama muszę się regularnie badać, po tym jak z nerwów zasłabłam i skarżyłam się na bóle w klatce piersiowej.

132

Odp: Nerwica

DIDI8d napisał/a:

Nerwica to przekleństwo, niestety często doprowadza nas do niej otoczenie, np. nerwowa atmosfera w domu (...)

Zauważyłam, że odkąd udało mi się wypracować dystans do klimatów domowych, moja nerwica prawie nie daje znaku. Nie wiem jak długo tak będzie, ale to naprawdę pomaga.

133

Odp: Nerwica

Najlepiej jest robić swoje, nie oglądając się na innych...

134

Odp: Nerwica

Z tego co wiem olejki cbd są często stosowane w wielu przypadkach w medycynie. Może warto się tematem zainteresować. Przy nerwicach na pewno ważny jest relaks, uspokojenie emocji czy masaż.  Także można je wykorzystać.  Warto też pracować z psychologiem i radzić sobie ze stresem codziennym.

135

Odp: Nerwica

Ja doczytałam także, że magnetoterapia pozytywnie działa na układ nerwowy  http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomos … ,10618304/ . Może tutaj jest rozwiązanie? Warto wypróbować, to naturalne metoda, bez farmakologicznej ingerencji

136

Odp: Nerwica

Nerwica może mieć różne podłoże. U mnie to był lęk przez wystąpieniami publicznymi, które były niejako wpisane w mój zawód. Nauczyłam się nad tym panować, dla chętnych link z kilkoma poradami http://www.postawnaswoim.pl/kariera/jak-pokonac-treme/. Ale droga do polepszenia była długa i wyboista za to skutki okazały się być trwałe.

137

Odp: Nerwica

myślę że najlepiej zacząć od psychologa

138

Odp: Nerwica

Tutaj http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ są namiary na świetnych psychiatrów. Taka pomoc z pewnością będzie nieoceniona. Można się do nich umówić telefonicznie oraz online poprzez kalendarz na stronie. Warto się wybrać na taką wizytę.

139

Odp: Nerwica

Mi pomógł psychiatra na medivio.pl serwis do konsultacji z lekarzami online. Ciężko mi było iśc do przychodni po pomoc, ale koleżanka poleciła mi ten serwis i dzięki niemu i pomocy lekarza wyszłam z tego także tobie też polecam

140

Odp: Nerwica

Od baaardzo dawna cierpię na nerwicę hipochondryczną . Raz jest lepiej, raz nie mogę przespać nocy bo myślę o raku. Niestety nie zliczę chorób, które u siebie diagnozowałam. Chodzę do psychologa, typowej terapii farmakologicznej nie chciałam. Od jakiegoś czasu biorę nervomix, często w tej wersji na spokojny sen i naprawdę mi pomaga. Z nerwicą można żyć, muzyka odpręża.

141

Odp: Nerwica

U mnie nerwica przyszła nagle. Przy pierwszym napadzie myślałam że umieram. Po wezwaniu pogotowia psychicznie czułam się jeszcze gorzej, bo okazało się że to nic takiego i że tabletka na uspokojenie pomoże. Nerwice diagnozowałam stosunkowo długo. Po 2 latach męczarni i ciągłych napadów wysokiego pulsu postanowiłam coś z tym zrobić.  Po psychoterapii, której się poddałam tutaj https://psychologsiedlce.pl/  jest znacznie lepiej. Już nie miewam tak często napadów i można powiedzieć że odetchnęłam, nauczyłam się znowu sama wychodzić z domu bez strachu że coś mi się stanie i nie będzie nikogo z bliskich w pobliżu.

142

Odp: Nerwica

System nerwowy można wzmocnić stosując olejek konopny http://www.cbdworld.pl/pl/c/Olejki-CBD-5/210 Pomaga też przy zaburzeniach  snu.