976

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Po tych tłustych pączkach to nie wiem, czy w ogóle coś dziś gotować, może jakiś lekki barszczyk tylko?

977

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

No właśnie dziś po pączusiach będzie kolacja a na nią mam udka po kujawsku i jakaś suróweczka.

978

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

W mojej rodzinie wszyscy bardzo uwielbiają Bigos smile

979

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie dziś pierogi - co prawda farsz (kapusta z grzybami) kupiłam gotowy, ale ciasto jak  zawsze robię sama:)

980

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja już dawno nie jadłam pierogów. Musiałabym przygotować ruskie.

981

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Pierożki- też uwielbiamy smile Kilka dni temu robiłam kotlety ziemniaczane nadziewane białym serem ale nie smakowały jak pierożki choć też smaczne były smile

982

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie dziś zupa warzywna, ale niestety bez mojej ulubionej cebuli, bo od paru dni mam trzustkowe dolegliwości po jej zjedzeniu:/

983

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja dziś nie mam czasu - kasza gryczana  jajko sadzone + mizeria smile

984

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

A ja miałem barszczyk z uszkami

985

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Dzisiaj będe miała na obiad chińszczyzne. Chociaż powiem Wam,że wyczekuję z utęsknieniem na lepsza pogodę aby zrobić grilla w ogrodzie. Uwielbiamy takie rodzinne grillowanie smile Już raz zrobiliśmy grilla. Potem nie było okazji bo pogoda się popsuła. Jednak ponoć na weekend majowy ma by ć ładnie smile Tak więc mam nadzieje,ze wtedy da się zrobić .

Polubiłam bardzo pieczarki z grilla - bardzo proste a stanowią pyszny dodatek do miesa ( można oczywiście jeść same).

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-05-14 09:44:39)

986

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie dziś może naleśniki ze szpinakiem i fetą, a do tego jogurtowy sos czosnkowy smile

987

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Brzmi smacznie! A co powiecie na szybki obiad z dowozem? Wybieracie sobie danie, na ile osób ma być i kiedy kurier ma dostarczyć przesyłkę. Otrzymujecie w niej przepis, odmierzone niezbędne składniki i dostęp do filmiku instruktażowego. To opcja dla osób zabieganych, niezbyt umiejących gotować lub szukających nowych, ciekawych przepisów. Co o tym sądzicie?

988

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

ja dzisiaj mam kurczaka w sosie musztardowo-miodowym. Polecam big_smile

989

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

A ja mam dobrze, bo gotuje mama big_smile Hahha big_smile Nie ma jak u mamy. Jest w kuchni świetna!

990

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja to dziś zrobię kaszę gryczaną i jajko sadzone. Nie mam czasu na nic innego.

991

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja mam w planach zrobić coś z makaronem. Ale jeszcze nie znalazłam pomysłu wink.

992

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

ja też mam straszna ochotę ostatnio na makaron i w dodatku taki w zupie nie zaspokaja apetytu ;p zostało mi ostatnio makaronu z pomidorówki i do tego kurczak, którego podsmażyłam i zrobiłam sałatkę. Przepis brałam stąd   ale troszeczkę go zmodyfikowałam smile

993

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

U mnie dzisiaj na stole będzie . Mogłabym sobie to danie robić praktycznie codziennie i chyba by mi się nie znudziło. To co mi się w nim równeiż podoba to to,ze ugotuję na dwa dni i nastepnego dnia jest tak samo smaczne (  mój mąż nie lubi odgrzewanych dań ale akurat dla leczo robi  wyjątek oraz zjada ze smakiem).

W pracy mam mikrofalę tak więc równiez czesto zabieram Odgrzewam sobie, jem z chlebem.Znacznie smaczniejsze i bardziej sycące niż suche kanapki.

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-06-29 14:49:05)

994

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Mi się bardzo spodobał ten przepis na medaliony z sosem borowikowym: To zdrowe i dietetyczne danie, które powinno też smakować mojemu mężczyźnie. Widzę, że na tym portalu jest wiele inspirujących pomysłów na obiad, więc na pewno będę częściej z niego korzystać. I może kiedyś zamówię u nich jakiś zdrowy pakiet.

995

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

My się dziś najeść nie mogliśmy, ale wyszło super.
Zrobiłam cannelloni z serem kozim, wg tego przepisu
Zawsze robiłam z żółtym, a tu taka odmiana, a jaka dobra wyszła.

996

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Cukinia na wzdłuż pół,  wybrać lekko środek i posolić, podsmażyć osobno mięsko mielone jak na spaghetti nałożyć farsz do cukinii posypać serkiem np. mozzarellą lu jakimś grana padano. zapiekać  w piekarniku ok. 20min. 200stopni podawać z ryżem

Ostatnio edytowany przez ola1980 (2017-08-22 21:49:22)

997

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

A może tak indyk? grillowany z warzywami?

998

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Super, dzięki wielkie za fajne porady smile Z całą pewnością mi sie przydadzą smile

999

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Cukinia na wzdłuż pół,  wybrać lekko środek i posolić, podsmażyć osobno mięsko mielone jak na spaghetti nałożyć farsz do cukinii posypać serkiem np. mozzarellą lu jakimś grana padano. zapiekać  w piekarniku ok. 20min. 200stopni podawać z ryżem


To ja robię podobne, tylko z papryką, czyli nadziewaną paprykę praktycznie tak samo jak jest przepis na cukinię.
Na to z cukinii u mnie w domu zawsze mówili łódki i robiliśmy je zawsze, jak babcia przyniosła takie świeże cukinie z ogródka w sezonie smile mniam

1,000

Odp: Co ugotować dziś na obiad?

Ja mam dziś delikatne pulpeciki z indyka. Do tego zrobię sos koperkowy i ziemniaczki.