26

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Ja bym się zapytał jakiegoś speca...

27

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

To zależy od tego ile chcesz wydać, w jakie rejony Polski chcesz jechać i czy chcesz jechać z całą rodziną czy tylko z mężem. Według mnie idealne dla rodzin zarówno na weekendy jak i wakacje. Dzieci mają tam sporo atrakcji, a rodzice mogą relaksować się w SPA. Uważam, że warto zajrzeć do ich oferty smile

28

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Nie wiemy jeszcze gdzie pojedziemy. Nie korzystamy z reguły z oferty biur turystycznych , tylko sami sobie wszystko organizujemy. Wierzcie mi dużo więcej frajdy. Znalazłam stronkę z ciekawymi kierunkami  - więc coś  na pewno odwiedzimy. Zresztą część miejsc z tej stronki  już żeśmy zobaczyli

29

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Jakieś pomysły na czerwcowy długi weekend?

30

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Jeszcze nie wiem, jeszcze niczego nie planowałam, zobaczę pewnie, co wyjdzie w praniu.

31

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

A ja już mam plany. Jedziemy na Bałkany!

32

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

A moje plany to spływ kajakowy wink

33

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Zakopane i polskie morze wink

34

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

No to się Wam nieźle rzeczywiście zapowiada.

35

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

My pomyśleliśmy żeby najpierw wybrać się na kilka dni w góry, konkretnie w Beskidy. Jest tam wiele ciekawych atrakcji dla rodzin z dziećmi więc na pewno zarówno my jak i dzieci, spędzimy niezapomniane chwile wybraliśmy coś w sam raz dla nas, gdzie będzie nam wygodnie i przyjemnie. Już nie mogę się doczekać wyjazdu.

36

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Mazury.

37

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Jadę nurkować do Grecji na Chios:) Przydałaby mi się taka maska jak ta, którą można wygrać tu:

[url]https://urodaizdrowie.pl/konkurs-z-marka-decathlon-wygraj-maske-do-nurkowania/[/url]

38

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Po słońce, dobre jedzenie, ciekawych ludzi, rozległe przestrzenie, błogie leniuchowanie i przepyszne wino- do Gruzji!

39

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

ja myślałam o podróży do Montpellier smile

40

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

My zastanawialismy się nad wybraniem się na wakacje zagraniczne. Potem jednak podliczyliśmy sobie koszta takiego wyjazdu. I doszliśmy do wniosku,że na razie nie będziemy mogli sobie na coś takiego pozwolić smile

Wakacje w Polsce są o wiele tańsze ( szczeólnie jeśli musimy sobie wszystko zaplanować z wyprzedzeniem i nie możemy liczyc na lasty - a tak ma chyba wiekszość.....).

Kilka miejsc, które polecam odwiedzić:

Jeziora Duszatyńskie
szczyrk
Gdańsk
oraz Węgorzewo ( do którego planujemy wybrać się jesienią).

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-07-26 12:58:39)

41

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

U mnie zawsze góry są na pierwszym miejscu, w tym roku, z resztą jak co roku wybieram się w Bieszczady smile

42

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

my jeszcze nie mamy konkretnych planów ale to pewnie wszystko wyjdzie w praniu.

43

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Ja najczęściej stawiam na aktywny urlop w górach. Według mnie to najlepiej spożytkowany czas wolny. Jeżeli wybieracie się w góry warto się odpowiednio wyposażyć. Buty, kurtka i pojemny plecak to podstawa . Więc jeżeli masz zamiar aktywnie spędzić czas to polecam zajrzeć do sieci i odpowiednio się wyposażyć na wyjazd. Jeśli dobrze się wyposażysz to urlop będzie mega przyjemny smile

44

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Jakbyście szukali noclegu nad morzem, to mogę polecić domki letniskowe blisko morza z basenem. Miejscowość jest bardzo klimatyczna, spokojna, nie ma tam dużo turystów, także jest spokojnie, to idealne miejsce na spędzenie urlopu. Domki są bardzo nowoczesne, dobrze wyposażone i co ważniejsze ośrodek znajduje się blisko plaży.

45

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

my jak zwykle idziemy na żywioł, nigdy nie robimy planów z wyprzedzeniem tylko stawiamy na spontan. Zawsze wychodzą wtedy świetne wakacje.

46

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Ja planuję wyskoczyć w Sudety.

47

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Jeżeli ktoś z Was wybiera się na biwak i potrzebuje odpowiedniego oświetlenia, to  znalazłam kilka cennych informacji na ten temat . Takie przedsięwzięcie warto sobie urozmaicać i usprawniać właśnie dzięki takim gadżetom.

48

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Ja tam wolę sobie pograć w jakąś dobrą grę smile Np. w taką

Ostatnio edytowany przez francesca (2017-09-01 14:43:40)

49

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Byłam tydzień nad Jeziorem Czorszyńskim Polecam świetne miejsce na zwiedzanie i wypoczynek smile

50

Odp: Gdzie wybieracie się na urlop?

Ja właśnie wróciłam ze spontanicznej wycieczki z mężem, tym razem odwiedziliśmy Śląsk smile Trafiliśmy na świetny hostel -  w samym centrum Katowic. Rewelacyjne warunki, bardzo Wam polecam, jeśli wybieracie się tam w najbliższym czasie smile A co do samego Śląska, to muszę powiedzieć, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczył - w szczególności Katowice bardzo się rozwinęły na przestrzeni ostatnich lat