1

Temat: niepłodność

Czy znacie może kogoś kto ma problemy z płodnością? Znam kogoś kto miał taki problem, dlatego myślę że warto stworzyć listę lekarzy i klinik, gdzie pomogli naszym bliskim. To może być przydatne, bo nigdy nie można być pewnym że ten problem nas nie dotyczy (zanim się nie zacznie próbować).

2

Odp: niepłodność

Nie odpowiem Ci na pytanie, ale  stworzyłaś przydatny wątek na tym form.

3

Odp: niepłodność

Podobno już co 3 małżeństwo ma problemy z posiadaniem potomstwa. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest tu adopcja, jest przecież tyle niechcianych dzieci...

4

Odp: niepłodność

Ludzie wolą mieć własne dzieci, dlatego uważam ze in vitro powinno  być dostępne bezpłatnie, skoro i tak mamy mały przyrost naturalny...

5

Odp: niepłodność

Znam ludzi, którzy mając 4 czy 5 własnych dzieci, po odchowaniu większości z nich adoptowali dwie małe dziewczynki i jedną nastolatkę smile
To jeśli chodzi o adopcję, a niepłodność...
Koleżanka była molestowana w dzieciństwie. Lekarze powiedzieli jej, że będzie niepłodna. przez lata uprawiała seks bez zabezpieczenia aż w końcu... zaszła w ciążę tongue

6

Odp: niepłodność

Niepłodność nie bierze się z molestowania, tylko z nieprawidłowego poziomu hormonów, albo złej budowy anatomicznej... Ci lekarze chyba jej życzyli niechcianej ciąży...

7

Odp: niepłodność

Tam chyba doszło do uszkodzenia narządów? Bo tak właśnie twierdzono, ze coś tam w budowie anatomicznej się porypało. Ja jej nie badałam, wiem tyle ile mi powiedziała.

8

Odp: niepłodność

Organizm kobiety jest niezbadany w swoich możliwościach -  lekarze już niejednej mówili,że nie będzie matką np. po raz drugi, a życie napisało inny scenariusz:)

9

Odp: niepłodność

Byłoby fajnie, gdyby każdy miał to, czego chce - bez niechcianych ciąż i bez cierpienia, że pragnienie dziecka nie może się ziścić.  Są kobiety takie jak ja, które marnują dar płodności i uważają go bardziej za przeszkodę (nie linczujcie).

10

Odp: niepłodność

Oj prawda, prawda. Gdyby tak można było tą zdolność komuś oddać, albo od kogoś wziąć ( zależnie od potrzeb). To przecież takie szczęście. Niedawno widziałam bliźniaki mojej koleżanki, która leczyła się z mężem 5 lat aż w końcu dostali się do programu finansowania zapłodnienia in vitro Ministerstwa Zdrowia i mają całe potrzebne zaplecze diagnostyczne. Jak zaszła w ciążę, to od razu są bliźniaki.

11

Odp: niepłodność

Szczęśliwe zakończenie big_smile Oby więcej takich smile
Polecam książkę [url=http://urodaizdrowie.pl/gdy-zakwitna-poziomki-recenzja]„Gdy zakwitną poziomki”[/url]. Jej bohaterka walczy o to, by zostać matką. W ostateczności decyduje się na in vitro. Autorka pisała tę historię inspirując się prawdziwą historią swojej przyjaciółki.

12

Odp: niepłodność

Teraz coraz więcej osób ma z tym problemy. Trzeba wcześniej myśleć o macierzyństwie.

13

Odp: niepłodność

Zajrzyj do kliniki z doświadczeniem w leczeniu niepłodności i w zabiegach in vitro.  Ja znam jedną bliską mi osobę, która jest szczęśliwą mamą po kilku latach leczenia w różnych miejscach. Radość kobiety, która zostaje mamą - bezcenna.

14

Odp: niepłodność

może trochę nie na temat ale uważam ze to też jest bardzo ważne główny problem dzisiejszych ludzi to chemia i stan odżywienia wszędzie spaliny nawozy ogólnie całe zło tego świata a i żywność nie jest taka jak kiedyś zanim ludzie pojada do kliniki powinni odżywić swój organizm..... sama mam z tym problem . zobaczymy ale miejmy nadzieje ze zakończy się wszystko happy endem smile

15

Odp: niepłodność

Ja bym się z tym udał do specjalisty. Według mnie to jest najlepsze rozwiązanie smile

16

Odp: niepłodność

Niepłodność to bardzo przykra sprawa, na szczęście w dzisiejszych czasach jest wiele metod, które pomagają kobietom w zajściu w ciąże. Moja koleżanka leczyła niepłodność w Warszawie i teraz jest posiadaczką pięknej dwuletniej dziewczynki i w ciąży z kolejnym dzieckiem. Także nie ma co się poddawać, tylko trzeba walczyć. smile

17

Odp: niepłodność

A najgorsze jest to, że gdy kobieta stresuje się tym, że nie może zajść w ciążę, to tym bardziej jest to utrudnione, bo stres nie sprzyja zapłodnieniu...

18

Odp: niepłodność

Najwięcej złego robi chemia w żywności i wodzie, młodzi ludzie odżywiają się tym i potem są problemy...