1

Temat: tapeta

Witam, planujac wystroj mojego wymarzonego domu od zawsze wiedzialam ze oryginalny wzor tapety moze naprawde dac rewelacyjny
efekt.Juz mam wybrane cudne wzory, beda idealnie pasowac do moich pomyslow wystroju.

2

Odp: tapeta

A dla mnie tapeta to przeżytek, były modne w latach 90...

3

Odp: tapeta

Niektóre tapety są ładne, zależy jak zaplanuje się aranżację.

4

Odp: tapeta

[quote=summerlove]A dla mnie tapeta to przeżytek, były modne w latach 90...[/quote]

Tapeta to przeżytek? big_smile To do jakich Ty sklepów chodzisz?
One też wyglądają jak przeżytek? Nie sądzę...

5

Odp: tapeta

ja uważam, że dzisiejsze tapety są bardzo ładne. Ja mam w korytarzu tapetę imitującą kamień ozdobny i wygląda to super.

6

Odp: tapeta

Akurat wybór tapet jest teraz ogromny i można coś sensownego dopasować pod każde pomieszczenie. Decydujący jest styl, oczekiwana kolorystyka, dopasowanie pod oczekiwania. Bardzo modne są np. połączenia farb i tapet. Ogólnie trzeba to robić w taki sposób, aby wszystko miało sens - pomieszczenie może wyglądać sensownie i efektownie.

7

Odp: tapeta

Tak, teraz tapety są naprawdę ładne. Podobają mi się też fototapety.

8

Odp: tapeta

Jeśli jesteście na etapie wykańczania wnętrz to według mnie niezłą opcją są fototapety które spowodują że wasz dom czy mieszkanie będzie o niebo ładniejsze ! Sami zobaczcie na ten portal i ciekawe propozycje fototapet to waszej dyspozycji, wybierzcie z głową według uznania !

9

Odp: tapeta

Jeśli ktoś chce obejrzeć ciekawe rozwiązania wnętrz projektowanie za pomocą tapet to jest tam wiele ciekawych i przydatnych na temat tapet i ich roli we wnętrzu

10

Odp: tapeta

[quote=summerlove]A dla mnie tapeta to przeżytek, były modne w latach 90...[/quote]

Też jestem tego zdania.

11

Odp: tapeta

Dla mnie tapeta nie bardzo tez przeżytek. Ewentualnie jedna ściana dodająca kontrastu.

12

Odp: tapeta

A nie chcecie fototapety niżeli tapety? zobaczcie na [url]http://sklep.foteks.pl/fototapety-19-Jedzenie-i-napoje-wf1513-Wino-z-winnica-w-tle.html[/url] świetna tapeta do kuchni czy jadalni. To odświeży wasze wnętrze smile

13

Odp: tapeta

[quote=summerlove]A dla mnie tapeta to przeżytek, były modne w latach 90...[/quote]
To chyba w życiu ładnej tapety nie widziałeś/aś...

14

Odp: tapeta

Ja zasadniczo nie lubię tapet. Ale jak patrzę na [url=http://www.kingasliwa.pl/wizualizacje/wnetrza/]takie realizacje[/url], to jednak stwierdzam, że bardzo ładnie to wygląda smile

15

Odp: tapeta

Osobiście od tapet wolę jednak pomalowane ściany, najlepiej w jakichś żywych kolorach. Właśnie z moim Danielem planujemy remont na lipiec i właśnie zamierzamy zerwać wówczas tapetę w kuchni. Przy okazji mam taki drobny dylemat i może Wy, forumowiczki, mi pomożecie. Mianowicie, zastanawiam się czy do pokoju mojego Kuby (8 lat) nie zastosować farb satynowych. Poczytałam trochę o tym - [url]http://www.najempomieszczen.pl/inny-rodzaj-farby/[/url] i wydaje mi się, że byłoby to dobre rozwiązanie. Takie farby podobno odpychają brud, a Kuba to żywe srebro, gdyby mógł, to ciągle mazałby po ścianach. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Ostatnio edytowany przez jubik (2017-04-11 13:54:39)

16

Odp: tapeta

[quote=Konczita]Ja zasadniczo nie lubię tapet. Ale jak patrzę na takie realizacje, to jednak stwierdzam, że bardzo ładnie to wygląda smile[/quote]
Zgadzam się w 100%. Ładnie dobrana tapeta potrafi zrobić z wnętrza naprawdę modną i nowoczesną przestrzeń.

17

Odp: tapeta

No i zdecydowanie nie jest to przeżytek wink Współczesne tapety wyglądają o wiele inaczej niz tapety w latach 80 tych ( heh pamiętam tę fototapetę u moich rodziców, która przedstawiala las i wodospady:D ).

Jakiś czas temu zdecydowałam sie na położenie jej na głównej ścianie w salonie ponieważ chciałam go nieco ozdobić

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-08-26 11:28:32)

18

Odp: tapeta

ja bardzo lubię tapety, teraz jest tyle kolorów i wzorów że w głowie może się zakręcić.

19

Odp: tapeta

Żadnych tapet! Klej i tapety mają składniki chemiczne, które potem są w powietrzu...

20

Odp: tapeta

Ale to szybki i wygodny sposób na piękne ściany...

21

Odp: tapeta

Przepraszam, że wplatam tak drastyczny wątek, ale komentarz o szkodliwym kleju do tapet przywołał mi skojarzenie z oblężeniem Leningradu podczas II wojny światowej. Prawie 900 dni bez dostaw z zewnątrz. Ludzie jedli tam nawet klej do tapet, tyle że wtedy był robiony z jakichś naturalnych składników.
Zastanawiam się czasami, ile takich naturalnych produktów zostało zastąpionych bez potrzeby sztucznymi. O ile w niektórych przypadkach te nowsze formuły wpływają na przykład na trwałość produktu, o tyle część z tych sztucznych produktów codziennego użytku przynosi więcej szkody dla zdrowia, niż pożytku z wygody stosowania. Uuu, zabrnęłam trochę za daleko.

Tapety są ładne, ale chyba łatwiej przemalować ścianę pomalowaną farbą, niż zdzierać tapety, gdy się znudzą.

22

Odp: tapeta

Można teraz znaleźć całkiem atrakcyjnie wyglądające tapety. Tylko ja raczej nie widziałbym wszystkich ścian w pokoju pokrytymi tapetami. Przykładowo na jednej ścianie jako ozdoba dałbym tapetę a reszta ścian pomalowana na biało. Tak mi się to widzi.