1

Temat: Oryginalny prezent

Cześć. Słuchajcie, w przyszłym roku moja siostra bierze ślub i wraz z całą moją rodzinką zastanawiamy się czy zamiast ogranych prezentów typu czajnik czy zestaw sztućców nie podarować im czegoś nietypowego. Oboje są wielkimi pasjonatami wycieczek, co prawda z racji wydatków głównie po Polsce. Pomyslelismy, że może w prezencie podarujemy im jakąś egzotyczną wycieczkę. Trafilismy na ciekawą ofertę  i teraz mam problem z wyborem. smile Który z tych krajów bylibyście w stanie polecić? I dlaczego? Czasu jeszcze trochę zostało więc możemy zebrać opinie za które z góry dziękujemy.

2

Odp: Oryginalny prezent

Wycieczka jest ciekawa, a może do tego jakiś specjalny masaż dla dwojga:)

3

Odp: Oryginalny prezent

wycieczka to kapitalna sprawa, sam bym się chętnie na takie cos przejechał. niema chyba lepszego prezentu niz wspomnienia z wycieczki smile

4

Odp: Oryginalny prezent

Wycieczka to naprawdę super sprawa! Oj tak, chciałabym taki prezent. Jako dodatek możesz podarować także książkę wink

5

Odp: Oryginalny prezent

Prezenty niech będą praktyczne i takie, że rzeczywiście je w przyszłości wykorzystacie. Prezent efektowny? Nie, ma być wykorzystany, a prawda jest taka, że zastawy i sztućce to są właśnie te tematy, na które wszyscy wiecznie żałujemy sobie pieniędzy, a nie tędy wiedzie droga.

6

Odp: Oryginalny prezent

Jak chcecie zrobic prezent całą rodziną to może fajnie by było kupić samochód ? Zwłaszcza fajny pomysł jeśli jeszcze nie mają samochodu, a przecież zawsze się przyda chociażby na wyjazd na wakacje. wink

7

Odp: Oryginalny prezent

Moim zdaniem spodobała by im się podróż poślubna...może warto sprawdzić  ofertę - rejsy chorwacja? wygląda to imponująco...

8

Odp: Oryginalny prezent

Z ciekawości weszłam i w sumie jak spojrzałam na ceny takich zwykłych wycieczek po Portugalii (bo te okolice znam najlepiej i byłam na organizowanych wycieczkach), to są mocno zawyżone.

Za cenę jednej wycieczki na Twoim portalu, masz w Itace wycieczkę dla dwóch osób, a po dopłacie możesz przedłużyć jeszcze urlop o tydzień - a w dalszym ciągu wychodzi korzystniej cenowo. Plan wycieczki jest dobrany dość dobrze, jest czas na zobaczenie wszystkiego. My byliśmy i nie żałujemy. Teraz może zaczniemy zbierać na coś bardziej egzotycznego, ale tak czy inaczej Portugalia to strzał w 10 jeśli chodzi o podróże poślubne. Przeczytaj sobie rozkład tej wycieczki i sama przyznasz, że jest łudząco podobny to tego na tym Twoim portalu. A ja zaręczam, że komfort i wszelkie rozwiązania są pierwszorzędne. Zresztą opieka biura od przejścia przez ich próg też.

9

Odp: Oryginalny prezent

Moja mama kończy w tym roku 45 lat i pomyślałam, że zabiorę ją na weekend do Krakowa. bardzo chce odwiedzić to miasto a jakoś nigdy nie ma okazji. Znalazłam już hotel 4* w samym centrum  i chyba zrobię tam rezerwację. Będziemy mogły pójść wieczorem na Rynek, Wawel i pozwiedzać resztę zabytków. Na pewno będzie fajnie.

10

Odp: Oryginalny prezent

Dobrym pomysłem na prezent jest kupno czegoś wyjątkowego, designerskiego. Czegoś, co trudno dostać, np. oryginalna sukienka, breloczek czy lampa do mieszkania. Widziałam ostatnio kilka magicznych prezentów i byłam pod wrażeniem. Szczególnie wpadła mi w oko kolorowa, wzorzysta sukienka,  coś podobnego do witrażu... przepiękna!

11

Odp: Oryginalny prezent

Oryginalnym i ciekawym prezentem dla osób lubiących przygodę i podróżowanie może być rejs morski oceanicznym cruiserem  - np. rejs po Azorach, rejs przez Atlantyk czy też rejs Miami - Nowy Jork. To  niebanalny prezent, na który mogą się złożyć nie tylko najbliżsi. Zdjęcia i filmy z takiej wyprawy poślubnej na pewno byłyby wspaniałą pamiątką.

12

Odp: Oryginalny prezent

cappuccina, świetne, designerskie rzeczy widziałam też -ja w ramach prezentu kupiłabym ten obraz z płyt winylowych z wizerunkiem Marilyn Monroe.

13

Odp: Oryginalny prezent

bardzo ciekawe pomysły, tylko fajnie by było aby taki obraz pasował do wnętrza przyszłych państwa młodych smile

14

Odp: Oryginalny prezent

Ja bym nie ryzykowała z oryginalnym prezentem. Wolałabym kupić coś co na pewno się przyda młodej parze. Zestaw talerzy czy też zestaw garnków na pewno przyda się na nowej drodze życia.

15

Odp: Oryginalny prezent

Jestem zwolenniczką praktycznych prezentów lub pieniędzy. Za pieniądze mogą sobie kupić coś niebanalnego lub zorganizować niesamowita podróż poślubną. A jeżeli chodzi o coś praktycznego to mogę polecić pralko-suszarkę Candy. Pralki te są bardzo energooszczędne, mają wiele ciekawych funkcji i włoski design. A suszarka przydaje się szczególnie w zimie, kiedy nie można wywiesić prania w na balkonie lub kiedy wyskoczą nieprzewidziane sytuacje i potrzebujemy czystą i suchą np. sukienkę czy koszulę na już.

16

Odp: Oryginalny prezent

Może w takim razie kup jej jakiś oryginalny obraz? Kupienie kolejnego zestawu sztućców mija się z celem.

17

Odp: Oryginalny prezent

Może jakiś wyjazd? Wydaje mi się, że np pobyt nad morzem to fajny prezent. Zobacz sobie hotele  i zastanów się nad takim prezentem. Ja jakiś czas temu wysłałam siostrę nad morze z okazji urodzin i była bardzo zadowolona chociaż pojechała tylko na weekend.

18

Odp: Oryginalny prezent

Prezent wydaje się być fajny ale nie sądzisz,ze taki wydatek lepiej jest jednak skonsultować z siostrą? Może ma inne plany albo nie będzie jej pasował termin ? Sama wolałam sobie samodzielnie zaplanować swoją podroż poślubną. Tam gdzie chcę.

Ze swojej strony proponuję dać jednak pieniądze i jeśli chcecie coś oryginalnego to zaprojektujcie taki kubeczek;)

19

Odp: Oryginalny prezent

Można sprawić swojemu dziecku niezapomnianą radość spersonalizowanym listem od Świętego Mikołaja. U nas okazał się rewelacyjnym rozwiązaniem. Wystarczy  złożyć zamówienie. SUPER SPRAWA!

20

Odp: Oryginalny prezent

Super pomysł

21

Odp: Oryginalny prezent

Ja uważam, że nie można zapomnieć o kwiatach, które są dopełnieniem i kolorową ozdobą każdego prezentu. Kwiaty są nieodzownym elementem, jaki towarzyszy gratulacjom składanym Nowożeńcom. Nie oznacza to oczywiście, że wiązanka musi być ogromna, powinna być jednak piękna, utrzymana w stylistyce ślubnej, co dotyczy nie tylko kwiatów, ale i dodatków.

22

Odp: Oryginalny prezent

A może jakąś objazdową po kilku krajach?

23

Odp: Oryginalny prezent

Fajny pomysł. Tylko czy traficie w ich gust?

24

Odp: Oryginalny prezent

Podziele się z Wami moim pomysłem. Mój kuzyn żeni się z moją najlepszą przyjaciółką, pomyślałam więc, że zeskanuję wszystkie nasze naśmieszniejsze i najkochańsze zdjęcia i umieszczę je na jednej płycie. Płytę chcę ozdobić wzorem; pomoże mi w tym firma http://www.cdprintmasta.pl/druk-plyt-cd-dvd Co o tym myślicie? Czy to dobry dodatek do pieniężnego upominku?

25

Odp: Oryginalny prezent

Niedługo koleżanka wychodzi za mąż. Czy muszę dawać prezent? Nie mogę po prostu więcej włożyć do koperty? Jak myślicie?
Nie jestem z nią w żaden sposób blisko. Wesele będzie chyba na 50 osób, więc małe, i raczej będzie się rzucać w oczy kto przyszedł z czym hmm  Ja jej nie znam na tyle, żeby wiedzieć co lubi. I raczej nie bardzo mam chęć poznać lepiej przez ten czas, jaki do ślubu pozostał, bo trochę inaczej dobieram sobie najbliższych znajomych. Nie chcę, żeby to źle zabrzmiało, więc może wyjaśnię: pracujemy ze sobą, lubimy się i jest to szczera sympatia, mieszkamy blisko, ale poza tym nic nas nie łączy, bo jesteśmy z zupełnie innych klimatów, mamy inne towarzystwo itd. Żeby poznać ją lepiej musiałybyśmy częściej spędzać ze sobą czas poza pracą, a raczej nie kręcą mnie miejsca, które odpowiadają jej, bo nie chodzę po knajpach, rozrywki i ekipa. Oprócz żartowania i jej zwierzeń nie mamy wspólnych tematów.
Ona na mieszka ze swoim facetem od lat, nie wiją więc nowego gniazdka, żeby obdarowywać ich przedmiotami do domu. Nie przyjaźnię się z nią, jest dla mnie tylko koleżanką, trudno więc będzie mi wybrać trafiony prezent, a nie chcę zawieść jej czymś nietrafionym sad

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2019-02-26 04:58:04)