76

Odp: Czy ładny i trwały zapach musi być drogi?

Perfumy muszą być drogie jeśli są markowe. Można poczytać, jeśli ktoś zainteresowany, jak powstają dobre perfumy i jakich ilości płatków kwiatów potrzeba aby wyprodukować 1 ml olejku eterycznego. Sama produkcja jest bardzo kosztowna, do tego dochodzi ładny flakon i koszty dystrybucji i mamy cenę, która niekiedy zwala z nóg.

Ostatnio edytowany przez alina (2017-05-31 01:16:43)

77

To oczywiste, że takie perfumy są drogie. Nawet jeśli wydaje się nam, że zapach taniego zamiennika jest podobny, to jest on tylko podobny.

78

niekoniecznie, ja używam teraz sex in the city - kosztował 20 zł a jest piękny i trwały

79

Oczywiście, że nie musi być drogi. Trzeba tylko wiedzieć co wybrać. Uwielbiam kwiatowe, ale pobudzające zmysły zapachy i #35 Prouve okazał się strzałem w 10! Jest mega trwały i świetnie pachnie. W pracy praktycznie nie ma dnia, żeby mi ktoś nie powiedział, że pięknie pachnę, albo zapytał się co to za zapach. Poza tym cena jest na każdą kieszeń. Przyznacie, że 38zł za 50ml to nie jest dużo wink

80

EAU DE TOILETTE od Hildegard Braukmann - super zapach, dosyć specyficzny, ale ciekawy. Raczej ciężko zrobić porządne połączenie kwiatów i owoców, ale tutaj coś takiego macie. Niby woda toaletowa, a gwarancja mega trwałości. Używam od dawna, nie ma żadnych problemów. Tak więc polecam.

81

drogi to takie względne podejście, można kupić fajne już za 100 zł ale dla kogoś może być to np.za drogo. często w sklepach jest alternatywa i są wody pefrumowane w szkle, troche tansze niz zwyczaje perfumy i za 40 zł można juz kupić ładny zapach

82

Pewnie, że nie! Też tak kiedyś myślałam, bo wszystkie perfumy kupowałam w drogich drogeriach. Ale potem narzeczony pokazał mi, że swoje perfumy zamawia na  perfumerii.pl i też postanowiłam zacząć robić tam zakupy. Zapachy przychodzą oryginalne i pachną cudownie, zresztą mam swoich ulubieńców, których stale zamawiam hehe smile

Ostatnio edytowany przez DannaM (2017-08-13 17:02:00)

83

na pewno nie każdy drogi zapach jest trwały, o czym przekonałam się kupując Moshino I Love Love. PIĘĆ MINUT i potem już nic.

84

U mnie fajną różnicę robi EAU DE TOILETTE od HB.
Połączenie kwiatów i owoców, dosyć ciekawe, oryginalne, mocne.
Zapach raczej rzucający się w oczy. Lubicie takie klimaty?
Co wy na to?