1

Temat: Ubezpieczenie OC

Powiedzcie mi proszę czy jeżeli kupiłam samochód używany i ma on ważne OC czy mogę się nim swobodnie poruszać do czasu jego wygaśnięcia czy może muszę wykupić nowe? Jak to jest b to mój pierwszy samochód

2

Odp: Ubezpieczenie OC

To zależy jak się dogadasz z poprzednim właścicielem.

3

Odp: Ubezpieczenie OC

Jeśli szukasz ubezpieczenia OC i AC to  prosta w obsłudze aplikacja która umożliwia wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia bez wychodzenia z domu. Jak dla mnie to bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie.

4

Odp: Ubezpieczenie OC

ja polecam Axa, przy wzroście składek za ubezpieczenie mają najlepsze warunki.

5

Odp: Ubezpieczenie OC

Ja się kompletnie na tym nie znam i niestety nie jestem w stanie pomóc w tym temacie...

6

Odp: Ubezpieczenie OC

jeśli ktoś nie ma w tym doświadczenia to na pewno porównywarka ubezpieczeń będzie dobrym punktem odniesienia.

7

Odp: Ubezpieczenie OC

Zgadzam się, najlepiej korzystać z porównywarek - . Wtedy można sobie wszystko szybko porównać. Bo latać od punktu do punktu to szkoda czasu, jak w jedynym miejscu można wszystko sprawdzić.

8

Odp: Ubezpieczenie OC

takich porównywarek nie brakuje więc na pewno ktoś szukający ubezpieczenia, będzie miał od czego zacząć.

9

Odp: Ubezpieczenie OC

A jak się sprzedaje samochód to powinno się wypowiedzieć umowę OC? Chodzi mi o to, że teraz się automatycznie odnawiają podobno jak się nie wypowie i jak się sprzeda auto i nie wypowie umowy, to potem trzeba pamiętać, żeby wypowiedzieć przed końcem okresu? Jak to jest?

Ostatnio edytowany przez Gabila (2017-09-07 15:19:20)

10

Odp: Ubezpieczenie OC

Tak, ale to już robi we własnym zakresie osoba która od ciebie kupiła.

11

Odp: Ubezpieczenie OC

@perelka1 nawet na ceneo można sprawdzić ubezpieczenia oc więc teraz to faktycznie nie problem wybrac najlepsze dla siebie

12

Odp: Ubezpieczenie OC

wiem, że można. Ale dobrze też skonsultować z kimś daną opcję.

13

Odp: Ubezpieczenie OC

tak, będziesz musiała wykupić nowe:) ale myślę że nie ma co się doradzać kogoś bo ile głów tyle opinii, sprawdź sobie na jakiejś porównywarce czy kalkulatorze jak wysokie ubezpieczenie ci wyjdzie, choćby tu  pierwsze lepsze z google

14

Odp: Ubezpieczenie OC

Hm... A może coś z tego rankingu ubezpieczeń OC ? Czy te oferty są Waszym zdaniem warte uwagi?

15

Odp: Ubezpieczenie OC

Sporo można na ubezpieczeniu OC zaoszczędzic, wystarczy porównać dostępnych ubezpieczycieli

16

Odp: Ubezpieczenie OC

Wydaje mi się, że ubezpieczenia OC są zdecydowanie za drogie. Szczególnie te na samochody.

17

Odp: Ubezpieczenie OC

W razie problemów z wygasającym ubezpieczeniem OC zachęcam do skorzystania z porównywarki -porównasz ubezpieczenia komunikacyjne i dopasujesz odpowiednie ubezpieczenie.

18

Odp: Ubezpieczenie OC

Zastanawiam się po co ludziom którzy mało jeżdżą takie auto? Za samo OC teraz płacą ok. 50 zł/mies., a za tą kasę mogliby jechać taksówką jak im będzie trzeba.

19

Odp: Ubezpieczenie OC

W tej chwili utrzymanie auta jeszcze bez tankowania to już blisko 100 zł za miesiąc....